آموزش اسنپ چت-آموزش نصب اسنپ چت و کار با نرم افزار Snapchat

اسنپ چت
آموزش اسنپ چت-آموزش نصب اسنپ چت و کار با نرم افزار Snapchat

آموزش اسنپ چت

 

اول از همه ، شما می توانید برنامه را از فروشگاه برنامه   یا   Google Play بارگیری  کنید . و یا با مراجعه به این پست بارگیری کنید.
یک اکانت کاربری اسنپ چت بسازید.
برای یافتن اپلیکیشن اسنپ چت را باز کنید و بر روی ساین آپ (ثبت نام کنید) کلیک کنید. تاریخ تولد و صاحب آدرس خود را وارد کنید و در اختیار یک پسورد برای این انتخاب قرار دهید.آموزش اسنپ چت

یک نام کاربری در اسنپ چت بسازید.آموزش اسنپ چت
یک نام کاربری که بیانگر هویت شما است یا می توانید با استفاده از این گزینه تغییر دهید.بهتر است که نام آن را انتخاب کنید و بعداً انتخاب کنید و نشان دهید یا نشانه گذاری کنید ؛ راه به اپلیکیشن اسنپ چت خودی خود را تغییر دهید.به طور خودکار ، پس از اتمام نصب می کنید اسنپ چت می توانید در بازدید شما مشاهده کنید و می توانید برای نمایش در اختیار شما قرار بگیرند و

همچنین بتوانند

در اسنپ چت خود را نیز جستجو کنند. با توجه به اینکه می توانید دوست داشته باشید ، می توانید با دیدن آن دوست داشته باشید ن خود اضافه نمایید. در محاکمه قادر به تبادل اسنپ با ارائه بودجه. می توانید بهترین گزینه را در اختیار شما بگذارید

دانلود اسنپ چت

 

سلفی اسنپ کد خود را را بسازید

.آموزش اسنپ چت

بر روی اسنپ کد خود بخواهید ، سلفی اسنپ کد خود را به صورت خودکار به دستگاهی ارائه دهید تا بتوانید به نمایش درآمده باشید. برای مشاهده این عکس ، این تصاویر برای نشان دادن عموم ، این عکس ها را می توان با استفاده از آن در دسترس قرار داد.حالا شما می توانید نام کاربری خودتان را انتخاب کنید تا برای شما در اسنپ چت استفاده کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که دوست داشته باشید و بتوانید از بودجه ای برخوردار شوید تا بتوانید به یاد داشته باشید ، اگر بتوانید تنظیم کنید ، نمی توانید آن را تغییر دهید.

 

 

آموزش اسنپ

رمز عبور آموزش اسنپ چت

سپس با یک رمز عبور گزینه انتخاب شده و شماره تلفن خود را به عنوان یک کد تأیید برای شماره تلفن خود ارسال کنید. پس از اتمام ثبت قانون ، از شما خواسته می توان که می توانید آن را درخواست کنید و آن را تأیید کنید.

در این قسمت: شما می توانید در سال سن مشاهده کنید تا از اسنپ چت استفاده کنید
آموزش اسنپ چت
اسنپ ​​چت را به نوعی یك شبكه اجتماعی توانسته است ، اما در حقیقت اسنپ چت یك اپلیکیشن یا برنامه ای برای حضار دارد ، می توانید با مراجعه به عکس های خود ، گزینه پیشنهادی را برای دسترسی سریع در حال حاضر فراهم كنید. با آموزش کار با اسنپ چت به خیل بیشتر از ۱۵۰ نفر دیگر می توانید کاربری تصمیم گیری کنید که از مزایای آن بخواهید. در معرض به تازگی به شبکه اجتماعی اسنپ چت پیووستایت ، حتماً می توانید به عنوان دستگیره گیجی به شما دست یابید! در آموزش کار با اسنپ چت می توانید با استفاده از این پیام دیدگاه با  اصطلاحات در اسنپ چت را  دوست داشته باشید و بخواهید.

 

 

 

آموزش کار با اسنپ چتبه سه بخش کلی تقاضا شده است ، که به شما نیاز دارد تا بتواند راهنمایی کند و به شما بگوید:

آموزش اصطلاحات اسنپ چت

آموزش نصب اسنپ چت

آموزش کار با اسنپ چت
آموزش اصطلاحات اسنپ چت آموزش اسنپ چت
در حال آموزش کار با اسنپ است. اسنپ ​​(ضربه محکم و ناگهانی): به خلاصه خلاصه اسنپ ، تصویر یا ویدئویی در مورد برنامه اپلیکیشن اسنپ چت برای دوست یا دوستتان در این پیام ارائه شده است. با استفاده از این برنامه ، هر اسنپ پس از چند كاوش 10 نفر از ناپدیدیان ، شما را نیز می توان به عنوان یک مجری پخش کرد.

استوریها (داستان):آموزش اسنپ چت

استوری اسنپ چت توانلیتی متناسب با عکس و ویدیو دلخواه با دوستانتان ، برای نمایش نمایش استوری که می توانید با مراجعه به سایت خود بتوانید در سایت خود مشاهده کنید می توانید در اسنپ چت به سمت انتخاب بوکید.امتیاز اسنپ چت (نمره اسنپ چت): عددی که در زیر توضیحات اسنپ چتوی به نمایش در نمایش مشاهده ، امتیاز این عدد بریتانیایی استدلال می کند اسنپارات ارسالی و تغییر دهید شما محاسبه می شود -استوریزه می شود محصوب می شود.

آموزش اسنپ

فیلتر (فیلتر):

فیلتر اسنپ به شما این امکان را می دهد. فیلترها بر اساس نظرها ، تعطیلات ، مکانهای مختلف و مشاهده دقیق.

لنزهای اسنپ (لنزهای اسنپ):آموزش اسنپ چت

این ویژگی برای شما امکان پذیر است به اسنپ خود ، افکتهای کارتونی ویژه اضافه کنید. بر خلاف فیلترها ، لنزهای اسنپ را می توان ساخت اسنپ استفاده می کند. استفاده از لنزهای اسنپ در حالت سلفی فعال فعال است.

فیلترهای مکان مکانی (Geofilter):
این فیلترها خلاصه موقعیت مکانی شما امکان پذیر است. برای فعال سازی جئوفیلترها باید لوکیشن را در اسنپ چت خود فعال کنید. با این اختیار فقط کافی است که بتوانید هزینه کافی برای جئوفیلتر اختصاص داده شده به خود را بسازید. این قابلیت برای نشان دادن و کارآیی شما بسیار مشهور است.

آموزش اسنپ

 

اسنپ ​​کد (اسنپ کد):آموزش اسنپ چت

برای هر کاربر اسنپ چت یک کیو آر کد ویژه اختصاص داده شده است که به آن اسنپ کد نظارتیند. با استفاده از اسنپ کد ذخیره به دوست دوستان در این شبکه اجتماعی برای محدود کردن خود اضافه کنید.

سلفی اسنپ کد (عکس سلفی کد):

شما می توانید اسنپ کد خود را با اضافه کردن سلفی ، شخصیت سازی دقیق کنید. این سلفی اسنپ کد برای همه دوستانه و مقام اسنپ چت

چت (گپ):

با استفاده از مسنجر ویژه اسنپ چت پیام رسان شما را می توان پس از نمایش در آمدن ناپدید شدن نظارت شدید. در راهنمایکه کاربری از طرف اسکرین شات ارائه شده ، کاربران دیگر از این افزایش شدید.

یادمانها (خاطرات):

یادمانت یک ویژگی است که از اسنپوشیان شما پشتیبان توانسته است. شما می توانید یادآوری کنید یا خود را اختصاص دهید این امکان را می دهد که بتواند خود را به عنوان استانی بخرید و بتوانید از شما بخواهید که بتوانید از شما بخواهید که بخواهید از شما بخواهند که بتوانند به شما کمک کنند. با انجام این تنظیمات ، اجازه کهشما را می توان در مورد مشاهده خودتان با قدرت محدودی با قدرت ارائه داد و به شما گفت.

آموزش اضافه کردن دوستان در اسنپ چت با استفاده از اسنپ کد

آموزش اسنپ

بدون ساخت شبکه دوستانی در اسنپ چت ، آموزش کار با اسنپ چت کاملاً بی فایده بودجه .از اسنپ کدی عکس دوستان و اپلیکیشن اسنپ چت را باز کنید.بر روی آیکون روح (ارواح) با اضافه کردن امکان دسترسی به اسنپ کد گزینه پیشنهادی را انتخاب کنید. اجازه دهید با نام خود کاربری کنید و بتوانید به عنوان دوست دیگری بخواهید تا بتوانید به لیست دوستان خود دسترسی پیدا کنید. به این وسیله قادر به اضافه کردنصاحب می باشد. با استفاده از اپلیکیشن اسنپ چت قادر به اسکن اسنپ کد کاربر و اضافه کردن به لیست دوست شما برای بودجه.

آموزش مشاوره درخواست دوستی در اسنپ چت
پس از باز كردن نرم افزار اسنپ چت در مجله که می تواند دوستی برای شما ارسال کند ، می توانید از آیکون روح به رنگ زرد استفاده کنید. بر روی آیکون روح که به رنگ زرد درآمده است ، بزنید.به عنوان کاربری آموزش اسنپ

 

 

خود بروید ، در صفحه پروفایلتان به دنبال اضافه کردن من (اضافه شده من) را کلیک کنید. برای ارائه درخواست

 

آموزش ساخت و ارسال اسنپ

آموزش اسنپ چت

مهمترین قسمت در زمینه آموزش کار با اسنپ چت ساخت و ارسال اسنپ در این پیام ورسان است.پس از باز کردن نرم افزار اسنپ چت ، دوربین به عنوان مدیر فعال توانمند است.

۱- شروع کنید به یک عکس یا ویدیو دیدنی. برای دیدن عکس برن دکمه دکمه دایره در صفحه صفحه نمایش خود را معرفی کنید. برای دیدن ویدیو کافی است که دکمه را حفظ کنید. یک نشانگر تغییر به شما می توانید با دیدن این موقعیت ضعیف مشاهده کنید. در زمینه بازدید از تصویر ارائه شده توسط رضایت دیدید ، بر روی آیکون ایکسکس (X) در گوش دادن به بالا ، انتخاب مجدد برای دیدن تصویر بین بین برود و مشاهده تصویر جدیدی از این قانون. برای دیدن سلفی مجاز می توانید بر روی آیکون دوربین در بالا و سمت راست صفحه نمایش بازدید یا در هر قسمت دیگری از صفحه دوبار کلیک کنید.

۲- برای جذاب کردن تصویر خود ، گزینش کنید که ممکن است در بین صفحه نمایش خود را به چشم بیندازد.

استیکرها (برچسب ها):آموزش اسنپ چت
برای افزودن به این استیکر موقعیت شخصی استیکرهای پیش‌فرض اسنپ چت استفاده کرده یا ممکن است ماجرا جویی بتواند ، استیکر شخصی خود را را بسازید -آیکون مربی شکل

زیرنویس (عنوان):

با استفاده از این فرصت ، متن به دست آوردن شما –

نقاشی (دودل):

با استفاده از این ابزار ممکن است بر روی اسنپ خود نقاشی بکشید – آیکون قلم-

فیلترها و نمایشگرهای ویژه:آموزش اسنپ چت
با کشیدن انگشت به سمت چپ ، با نگاهی بیننده خود را با استفاده از رنگ های متنوع ، زمان واقعی ، آب و هوا یا امکان تمیزکاری فعال کنید.

۳- با گزینش در حاشیه صفحه نمایش نمایش اسنپ ​​چت در حد مجاز ، تنظیم تنظیم دلخواهتان را در مورد اسنپ تغییر دهید.

تنظیم زمان (زمان بندی) :
با استفاده از آیکون در حال تماشای زمان نمایش اسنپ خود را مستقر کنید.

بارگیری (بارگیری):
با استفاده از آیکون راه رو به پایین ، می توانید اسنپ خود را مجاز کنید. امکان داشتن اسنپ بر روی گالری تلفن ، یادمان ها یا هر دو دوست داشتن.

۴- پس از اجازه دادن برای ارسال اسنپ ارائه شده ، بری آیکون آبی رنگ در صفحه صفحه نمایش خودتان را کلیک کنید.
پس از انجام این کار ، کارفرمایان را قادر می سازد که برای شما ارسال کنند. پس از ارسال اسنپ ، صفحه نمایش اپلیکیشن تغییر داده شده کردستان و به اختیار آیکون فلش ، دلیوراسیون اسنپ به آدرس شما می توانید با هم همکاری کنید.

5- برای ارسال این نمایش به راحتی اسنپ ، دسترسی به سطح بالا را تکرار کنید.
شما می توانید آن را باز کنید ، شما را قادر می سازد تا آن را ارسال کنید. با دیدن این روش ، نیازی می توانید تمام موارد بالایی را برای ارسال اسنپ انجام داد.

آموزش برجسته ویژه با لنزهای در اسنپ آموزش اسنپ چت

 

 

 

 

 

آموزش اسنپ

 

 

این امکان را دارد که بتواند با کارآموز خود کار کند و با اسنپ چت کند ، شما بتوانید  از لنزها استفاده کنید و اسنپ ​​است. در حال حاضر به عنوان خودكار ، لنزها به عنوان اثر دستور العمل پیشنهادی را که به شما می توانید مشاهده کنید ، مشاهده کنید. شما می توانید با خود بخواهید که از خود بخواهید و یا ابروهای خود را بالا ببرید. پس از انجام این کار ، اسنپ شما کاملاً شکل جدیدی را به خود می دید. برای عکس عکس ، بر روی آیکون دایر می توان فرمایش داد. شما می توانید با دیدن این آیکون برای حداقل 10 نفر دیگر ، فیلمبرداری کنید.

آموزش مقاله اسنپ اصلاح آموزش اسنپ چت
۱- بر روی آیکون مسنجر در گوش دادن به خود و درستی از صفحه خود نشان دهید یا آن را به عنوان راست بکشید. با انجام این کار ، تاریخچه چت را به نمایش بگذارید. پیامرسان با بازگرداندن محدودیت ، با مربی بزرگی در کنار نام فرستنده میزبانی می توانید. بسته به نوع پیام ارسالی ، آیکون مربی شکل با رنگهای متفاوتی تصمیم گیری شدید.

آبی: پیامی از چتهای آموزش اسنپ چت

سرخ : یک اسنپ تصویری یا مجاز است اسنپ که به ترتیب برای شما برای نمایش در مقام بهبود یافته است

ارغوانی: یک اسنپ ویدیویی -بهتر است در محل برگزاری مجامع عمومی این اسنپیزها در حال بازگردانی و یا اجازه دادن به رابط کاربری است که شما می توانید آن را باز کنید

 

۲- برای بازگرداندن پیام دیدن
بر روی آن مراجعه کنید. در مراجعه به این موارد نشان داده شده است که اسنپ از سوی یک کاربر ، برای شما ارسال شده است ، به ترتیب بازگرداندن. در دایره خارجی زمان سنج ، زمانی که می توانید اسنپ باقی بمانید به شما نشان داده می شود. برای حق به اسنپ هدایت ، یکبار بر روی صفحه نمایش خود خود نظر دهید. برای خروج از اسنپ کافی است انگشت خود را به به دست بکشید.

۳- برای دیدن دوباره اسنپ آموزش اسنپ چت
انگشت خود را بر روی نام خانوادگی دوستتان نگه دارید. در این حالت ، آیکون مربی بزرگ دوباره در کنار نام ویبره ظاهر شده است. با دیدن این ، فقط قادرید آخرین اسنپ تصحیح کنید و فقط برای یکبار تماشائی -منظور آخرین اسنپ ارسالی آن فرد است-

۴- این را از اسنپ تغییر دهید
اسکرین شات می دانید کنی د. با مشاور اسکرین شات در اسنپ چت می توانید با استفاده از معماری در خانه خود ، اما با اسدکرین شات ، ارسال شده از این موضوع را ارائه دهید.آموزش اسنپ چت

آموزش اضافه کردن اسنپ به استوری در اسنپ چت

 

 

آموزش اسنپ

 

 

۱- برای ساختن استوری در اسنپ چت
امکان پذیر شدن پس از مجاز شدن اسنپ بر روی آیکون دایره آبی رنگ در گوش و سمت راست صفحه نمایش را مشاهده کنید. در صفحاتی که می توانید به شما نشان دهند ، می توانید با استفاده از این گزینه ، انتخاب کنید. در این قسمت ممکن است بتوانید با مراجعه به سایت خود اجازه دهید با استفاده از آن بتوانید از این طریق نظارت بیشتری داشته باشید. استوری شما تا ۲۴ ساعت تماشای مجدد دارای اعتبار است ، می توانید با پاک کردن استوری قبل از اتمام زمان نمایش نمایش بین المللی داشته باشید.

آموزش اسنپ

۲- برای پاک کردن استوری قابل آموزش اسنپ چت
دسترسی بر روی آن ، می توانید با مراجعه به ویزیت و انگشت خود را به بالا بکشید ، با مراجعه به آیکون سطح زباله بازدیدید به استوری اسنپ چت حذف کنید.

۳- برای مشاهده این امکان که می توانید در این استوری اسنپ داشته باشید ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، با مراجعه به آیکون سه بار در مقام استوری خود ، خود را از بین ببرید و در صورت تمایل خود را نیز مشاهده کنید. تا زمانی که استوری اسنپ چت فعال است ، وقت خود را .- با مراجعه به روی آیکون چشم ، در مواقع استوری ، تعداد بیشتری از پیشنهادات خود را مشاهده کنید.

 

 

1نظر ارسال شد

  • I gotta bookmark this site it seems very helpful very beneficial

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه