آموزش ردیابی گوشی با گوگل-2021 با Device Manager

برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ
آموزش ردیابی گوشی با گوگل-2021 با Device Manager

آموزش ردیابی گوشی با گوگل

آموزش Android Device Manager

آموزش ردیابی گوشی با گوگل چگونگی ردیابی بوسیله گوگل مپ  و با اپلکیشن دستگاهم را پیدا کن گوگل دانلود مستقیم

میتوانید برنامه را از اینجا دانلود کنید

دانلود دستگاهم را پیدا کن Google Find My Device

پیدا کردن گوشی با گوگل

دانلود مستقیم برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل

به دلایل مختلف آگاهی از مکان تلفن همراه می‌تواند کمک بزرگی باشد؛ گاهی والدین نگران، می‌تواننداز محل کودکان خود آگاه شوند ‌یا دوستان همسفر که از یکدیگر جدا‌ شده‌اند، می‌تواننداز موقعیت هم مطلع شوند.

دانلود جیمیل

دانلود گوگل مپ

هم‌چنین می‌توان مهم‌ترین علت نیاز به مکان‌یابی تلفن همراه، یافتن آن در صورت گم شدنیا به سرقت رفتن گوشی دانست.امروزه به هر دلیل اگر کاربری به دنبال مکان‌یابی یک گوشی هوشمند باشد، بر‌خلاف گذشته راه‌حل‌های زیادی پیش رو دارد که کار را برایش آسان کرده است. اگر صاحب یک گوشی همراه اندروید هستید و GPS آن فعال است

روش‌های مکان‌یابی آن را مرور کنیم.

ردیابی گوشی اندروید به‌وسیله Device Manager

 

فقط کافی است GPS گوشی هوشمند روشن باشد، به صفحه اینترنتیFind My Deviceمراجعه کنید تا محل کنونی گوشی را ببینید.برای این کار، باید ابتدا وارد اکانت کاربری در گوگل شوید و مجوزهای لازم این سرویس را تأیید کنیدتا اطلاعات مکانی گوشی هوشمند جمع‌آوری شود.

نکته مهم: در نظر داشته باشید پیش‌شرط این مرحله، ثبت اکانت گوگل روی گوشی است. پس هنگام خرید یک گوشی اندروید در مرحله‌ی اول جیمیل خود را در آن وارد کنید.

ردیابی موقعیت مکانی با گوگل

آموزش ردیابی گوشی با گوگل

پس از انجام این کار می‌توانید به‌وسیله نشانگر سبز کوچکی که می‌بینیدمحل دقیق گوشی را روی نقشه گوگل (Google Maps) مشاهده کنید.

ردیابی-موقعیت-مکانی-با-گوگل

 

سمت چپ نقشه سه گزینه در اختیار کاربران قرار داده شده است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید:

جهت استفاده از گزینه‌های بالا در مواقع ضروری، بهتر است همیشه GPS گوشی را روشن کنید و اجازه‌های لازم را به این سرویس بدهید تا اطلاعات محلی که هم‌اکنون در آن هستید جمع‌آوری شود.

ردیابی موقعیت مکانی با گوگل

 

هم‌چنین گزینه قفل شدن (Lock) این امکان را می‌دهد تا پیغامی روی صفحه تلفن همراه نمایش داده شودیا شماره‌ی مورد نظر خود را وارد کنید تا یابنده برای هماهنگی با آن تماس بگیرد.

ردیابی موقعیت مکانی با گوگل

 

با استفاده از صفحه (Find Your Phone

گزینه‌های بیشتری برای پیدا کردن دستگاه اندرویدی‌خود در اختیار خواهید داشت.

آموزش ردیابی گوشی با گوگل

در این صفحه می‌توانید تمام دستگاه‌هایی را که با اکانت گوگل خود به آن وارد شده‌اید، مشاهده کنیدو به‌راحتی تبلت یا تلفن همراهی را که می‌خواهید از محل کنونی آن مطلع شوید، از لیست انتخاب کنید.

 

در این صفحه  از گزینه‌های زیر استفاده کنید:آموزش ردیابی گوشی با گوگل

  1. چک کردن تغییرات امنیتی که اخیرا رخ داده است (Check recent security events):این گزینه تاریخچه‌ای از تغییرات و درخواست‌های ریست پسورد را نشان می‌دهد.
  2. قفل کردن تلفن همراه (Lock your phone): با استفاده از این گزینه می‌توانید خیلی سریع تلفن همراه را قفل کنید تا کسیبه آن دسترسی نداشته باشد، هم‌چنین محل تلفن را روی نقشه مشاهده کنید.
  3.  تلاش برای تماس گرفتن با تلفن همراه (Try calling your phone): اگر شماره همراه را فراموش کرده‌اید، این گزینه امکان می‌دهد که به لیست مخاطبان‌ گوشی دستپیدا کنید یا از طریق Hangout به گوشی‌ زنگ بزنید.
  4. خارج شدن از اکانت گوگل (Sign out of Google on your phone): با استفاده از این گزینه از اکانت کاربری گوگلِ دستگاه اندرویدی که گم کرده‌اید، خارج خواهید شد.
  5. پاک کردن اطلاعات (Erase your phone): با استفاده از این گزینه به‌سرعت همه اطلاعات گوشی همراه را می‌توانید پاک کنید.

 

گزینه قفل کردن

می‌توانید به کسی که گوشی را پیدا کرده است؛ این امکان را بدهیدکه با شماره‌ای که وارد کرده‌اید تماس بگیرد. هم‌چنین می‌توان یک پیام سفارشی روی صفحهنمایش گوشی به نمایش درآورد. کافی است که یابنده گوشی روی دکمه سبز روی صفحه نمایش کلیک کند تا با شماره‌ای که وارد کرده‌اید تماس گرفته شود.

به یاد داشته باشید که گزینه‌ی پاک کردن اطلاعات (Erase your Device) همه‌ی اطلاعاتیرا که گوگل به آن دسترسی دارد، پاک خواهد کرد؛ البته ممکن است گوگل نتواندمحتوای حافظه‌های جانبی را پاک کند.مهم است بدانید با انتخاب این گزینه اطلاعات اکانت گوگل هم پاک خواهد شد،بنابراین پساز این انتخاب دیگر به گزینه‌های معرفی‌شده در بالا دسترسی نخواهید داشت. 

از گزینه‌ی پاک کردن اطلاعات زمانی استفاده کنید که دیگر هیچ امیدی به پیدا کردن گوشی همراه خود ندارید یا باطری گوشی شما در حال اتمام استو شاید دیگر نتوانید با آن تماس برقرار کنید.

دانلود مستقیم

دانلود از گوگل پلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه