آنلاک کردن اپل آیدی2021-تایید اپل آیدی کارتی و راهکار تایید شماره تلفن

باز کردن اپل آیدی قفل شده
آنلاک کردن اپل آیدی2021-تایید اپل آیدی کارتی و راهکار تایید شماره تلفن

آنلاک کردن اپل آیدی

باز کردن اپل ایدی قفل شده-راه حل پشت سر گذاشتن مراحل امنیتی اپل

آموزش حل مشکل بسته شدن اپل آیدی(appel id is locked)

اگر گوشی آیفون شما اخطار قفل امنیتی میدهد

و یا اپل آیدی شما قفل شده و رمز عبورتان را فراموش کرده اید.اگر گوشی آیکلود شده روی دستتان مانده پیشنهاد میکنم این مقاله را بخوانید تا برای اولین بار با روش جدید عبور از لایه های امنیتی آیفون (اپل آیدی) آشنا شوید.

دلایل قفل شدن اپل آیدی باز کردن اپل آیدی

در کل ما دو دسته کاربر فارسی زبان داریم که ممکنه اکانت(اپل آیدی آیکلود شده یا لاک شده)داشته باشند:

قفل شدن اپل آیدی با آپدیت

افرادی که بعد از آپدیت متوجه شدند که تنظیمات امنیتی اپل از آنها شماره تلفنی که زمان ثبت نام اعلام کردند را همراه با تایید میخواهد.اگر دسترسی به شماره تلفن ندارید شما باید با این آموزش همراه شوید.

اپل آیدی کارتی که شماره تلفن جعلی دارد

افرادی که کلا اپل آیدی کارتی خریدن و هیچ جزئیاتی از اکانت را ندارند.

خبر خوب اینکه ما برای باز کردن قفل هر دو دسته راهکار داریم.با ما همراه باشید….باز کردن اپل آیدی

بیشترین دلایل مسدود شدن اپل آیدی:

در این مواقع هنگام لاگین شدن با این پیغام ها روبرو خواهید شد.

باز کردن اپل آیدی آنلاک کردن اپل آیدی

 

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان-بدون نیاز به هیچ برنامه جانبی(ساده ترین راه)

 

    این شناسه اپل به دلایل امنیتی غیر فعال شده است

 این Apple ID به دلایل امنیتی غیرفعال شده است “

  “از آنجا که حساب خود را به دلایل امنیتی غیر فعال بود شما نمی توانم وارد

    “شما نمی توانید وارد شوید زیرا حساب شما به دلایل امنیتی غیرفعال شده است”

این شناسه اپل به دلایل امنیتی قفل شده است   “This Apple ID has been locked for security reasons”

نوع اول قفل امیتی اپل آیدی:باز کردن اپل آیدی

اولین قدم-فراموشی رمز عبور:

اگر هنوز به لایه های بالاتر امنیتی اپل برخورد نکرده باشید در قسمت فراموشی رمز عبور با پاسخ به سوالات امنیتی اکانت شما آنلاک میشود. اما اگر چندین بار رمز را اشتباه وارد کنید در مرحله بعد ممکن است وارد لایه های سخت تر شوید پس با امنیت اپل شوخی نکنید.

آنلاک اپل آیدی باز کردن اپل آیدی
آنلاک اپل آیدی

کد تایید:enter verification code    کد امنیتی را وارد کنید

معمولا هنگامی که فراموشی رمز را استفاده میکنیم یا سوالات امنیتی میپرسد یا ایمیل تغییر رمز را برای آدرس ایمیلی که به اپل معرفی کرده اید ارسال میکند. یک کد تایید برای ایمیل دومی که معرفی کرده اید ارسال میشود.این برای شرایط عادی میباشد .(مبحث تایید شماره تلفن برای اکانت های کارتی را در ادامه خواهیم گفت)

تایید هویت دو عاملی:

زمانی که اپل تشخیص بدهد اپل آیدی شما به خطر افتاده است.یا سرقت شده,دیگر به راحتی دسترسی نخواهد داد.حال در این موقعیت باید پیامکی را حاوی کد تایید دوعاملی است بخوانید و کد را در فرم فراموشی رمز وارد کنید.

شماره تلفن قابل اعتماد 

شماره تلفن معرفی شده هنگام ثبت نام  که معمولا شماره های هنگام ثبت نام شماره هایی میباشد که متعلق به ما نیست.اینجاست که ضرورت ساخت اپل آیدی با شماره واقعی مشخص میشود. اما باز هم امکان بازیابی اکانت وجود دارد.

اگر هنوز از کیبورد معمولی آیفون استفاده میکنید پیشنهاد میکنم با بهترین کیبورد آیفون در این پست آشنا شوید.

راهکار ارائه شده توسط پشتیبانی اپل:(آنلاک کردن اپل آیدی)

هنگامی که یکی از این هشدارها را می بینید، می توانید به iforgot.apple.com بروید  تا حساب کاربری خود را با رمز ورود موجود خود باز کنید یا برای بازنشانی رمز عبور خود. پس از چندین تلاش ناموفق برای باز کردن حساب کاربری خود، شناسه اپل شما قفل شده باقی خواهد ماند و شما می توانید روز بعد را دوباره امتحان کنید.

اگر شما با استفاده از احراز هویت دو عامل استفاده کنید  ، برای شناسایی اپل شناسه شما باید یک دستگاه معتبر یا شماره تلفن اعتماد داشته باشید. و اگر کلید بازیابی داشته باشید می توانید از آن برای کمک به شما برای دسترسی به حساب کاربری خود استفاده کنید. اگر یک پیام متفاوت از هشدارهای بالا مشاهده کنید و نمیتوانید رمز عبور خود را بازنشانی کنید با پشتیبانی تماس بگیرید.

پشتیبانی هم اگر ایرانی باشی که میگه بیا با هر بریم دبی(یعنی بیا یکی از کشورهای همسایه تا باهم درستش کنیم)که اگر میتونید منم با خودتون ببرید ممنون.

نکته مهم در این پیغام شماره تلفن مورد اعتماد میباشد.در واقع همان شماره تلفنی کههنگام ثبت نام از آن استفاده کرده اید که به احراز هویت دو عاملی مربوط میشود.

پیش نیاز باز کردن اپل آیدی

حداقل پیش نیاز برای بازیابی اکانت  اپل دانستن شماره تلفن میباشد (یعنی فقط بدونید شماره تلفن چی بوده کافیه اگر دسترسی هم نداشتید به اون خط مهم نیست).

برگرداندن رمز اپل ایدی:باز کردن اپل ایدی قفل شده

شماره تلفن هنگام ثبت نام را ندارم:

اگر واقعا شماره تلفن را فراموش کردید پیشنهاد میکنم بیخیال این اکانت بشید و از این پست یک اپل آیدی چدید به راحتی بسازید.

شماره تلفن هنگام ثبت نام را دارم:

یکی از واجبات باز کردن اپل آیدی دانستن شماره تلفنی است که دو رقم آخر آن روی صفحه ریکاوری نشان داده شده است اگر شماره تلفن را میدانید و به آن دسترسی ندارید شک نکنید که اپل آیدی قفل شده شما باز خواهد شد پس با ادامه آموزش پیش بروید.

آنلاک اپل آیدی باز کردن اپل آیدی

 

نوع دوم قفل امیتی اپل آیدی:تایید با شماره تلفن

مرحله اول اقدام به ریکاوری باز کردن اپل آیدی

همان طور که قبلا گفتم راهکار باز کردن اپل آیدی قفل شده تغییر خواهد کرد.در روش جدید بعد از اینکه اخطار بسته شدن اپل آیدی را دریافت نمودید و برای ورود به اپل آیدی در گوشی آیفون از شما شماره تلفن دو عاملی را درخواست نمود دیگر نمیتوانید از همان قسمت ریکاوری داخل گوشی آنلاک کنید.

ابتدا وارد این لینک شوید

تصویر زیر همان لینک بالا و در واقع قسمت ریکاوری اپل آیدی در سایت اپل میباشد.

۲-اپل آیدی خود را وارد کنید

بعد از اینکه وارد سایت شدید اپل آیدی را وارد کنید و ادامه را بزنید.

باز کردن اپل آیدی

۳-کد تایید ارسال شده  باز کردن اپل آیدی

کد تایید ارسال شده را میخواهد و از آنجایی که ما دسترسی به شماره تلفن نداریم

گزینه Didnt get a veri…. که به رنگ آبی میباشد را کلیک کنید.

باز کردن اپل آیدی

۴-شماره تلفن قدیمی را وارد کنید آنلاک کردن اپل آیدی

این همان شماره ای هست که در حال حاضر به آن دسترسی ندارید تا اس ام اس حاوی کد تایید را وارد کنید.برای یاداوری دو رقم آخر شماره تلفن را نشان داده است تا بدانید چه شماره ای را باید وارد کنید.بعد از وارد کردن شماره continue را بزنید.

باز کردن اپل آیدی آنلاک کردن اپل آیدی

مجددا از شما کد تایید میخواهد که دوباره Didnt get a veri…. که به رنگ آبی میباشد را کلیک کنید.

 

5-معرفی شماره جدید به اپل آیدی

این قسمت مهمترین مرحله برای باز کردن اپل آیدی میباشد

صفحه بعدی برای معرفی شماره تلفن جایگزین میباشد بعداز  اینکه گزینه عدم دسترسی به شماره قدیمی را انتخاب کنیم و شماره قدیمی را به درستی وارد کرده باشیم  این صفحه ظاهر خواهد شد.در این صفحه باید شماره تلفن جدیدی را به اپل آیدی معرفی کنیم که دسترسی به آن داریم تا پیامک دریافت نماییم.

به این منظور میتوانید با برنامه رایگان ساخت شماره مجازی آمریکا انجام دهید که در این مقاله میتوانید دانلود نمایید.

 

باز کردن اپل آیدی

6-تایید شماره تلفن جدید برای باز کردن اپل آیدی

بعد از اینکه شماره تلفن جدید را با برنامه ای که در بالا اشاره کردیم ساختید شماره را در فرم بالا وارد کنید و تایید را بزنید.این بار مجددا از شما کد تاییدی که پیامک شده را درخواست میکند با این تفاوت که این بار شماره تلفنی که بتازگی ساختید دریافت کننده کد امنیتی میباشد.

کد را وارد کنید و ادامه را بزنید.

باز کردن اپل آیدی

 

 

 

7-مرحله صبر کردن برای باز کردن اپل آیدی

بله درست متوجه شدید صبر کردن بدون انجام هیچ اقدام دیگری برای باز کردن اپل آیدی.به این تصویر نگاه کنید.بعد از تایید شماره تلفن جدید برای شما تصویری مشایه زیر (با کمی تفاوت در ظاهر)نمایش داده خواهد شد.که معمولا بدون اینکه بخوانند یا بدون توجه به پیغام تایید را میزنند و وارد گوشی آیفون خود شده و اقدام به وارد کردن یوزر و پسورد آیکلود میکنند.با این کار تنها زمان باز شدن اپل آیدی را بیشتر خواهید کرد.

باز کردن اپل آیدی

۸-مهمترین نکته برای آنلاک کردن اپل آیدی

بعد از طی کردن مراحل گفته شده به تصویر بالایی خواهید رسید که به ما اعلام میکند:شماره تلفن جدید شما با کد تایید وارد شده درست میباشد اما باید چند روز (تعداد روزها متفاوت است هر چه بیشتر درخواست الکی بدید تعداد روزها بیشتر خواهد شد)منتظر بمانید تا اپل درخواست شمارا مورد بررسی قرار دهد و در صورت تایید شماره برای شما لینکی حاوی لینک فعالسازی اپل آیدی با شماره جدید ارسال خواهد شد.

آخرین اقدام برای باز کردن اپل آیدی قفل شده

من بعد از چند روز صبر کردن داخل برنامه شماره مجازی این پیام را دریافت کردم که میگوید اکانت آیکلود شما اکنون آماده است که این شماره را بپذیرد برای آنلاک کردن اپل آیدی خود وارد لینک شوید.

باز کردن اپل آیدی

خب بعد از دریافت این پیامک وارد صفحه ریکاوری اکانت (از طریق مرورگر)شده و مرحله یک را مجددا انجام دهید.این بار خواهید دید که شماره جدید به عنوان شماره مورد اعتماد(تایید دو عاملی با شماره تلفن)ظاهر خواهد شد و کد ۶ رقمی همزمان به شما پیامک میشود

باز کردن اپل آیدی

بعد از وارد کردن کد اپل آیدی قفل شده شما باز خواهد شد.سپس وارد تنظیمات گوشی آیفون خود شوید و اپل آیدی را لاگین کنید.

نکته:

تا زمانی که اپل آیدی باز میشود میتوانید یک اکانت دیگر بسازید و در اپ استور جایگزین کنید تا بتوانید اپلکیشن های جدید را دانلود کنید

 

باز کردن اپل آیدی

 

این مطلب کاملا اختصاصی میباشد پس برای باز نشر آن با استناد به حق کپی رایت از منبع Jooda.ir استفاده کنیددر غیر این صورت از طریق سایت گوگل اقدام و منجر به تنزل رتبه در سایت گوگل و جریمه شدن سایت شما خواهد شد.

 

میتوانید به راحتی از طریق این پست در عرض دو دقیقه یک اکانت جدید بدون دردسر بسازید.

همچنین پیشنهاد میکنم به این مطلب بروید برای:

ساخت شماره تلفن رایگان مجازی آمریکا برای شناسایی دو عاملی اپل

کیبورد آیفون فارسی رایگان-برترین کیبورد اپل فارسی

حل مشکل پر شدن حافظه آیفون

آنلاک کردن اپل آیدی

۱۳نظر ارسال شد

 • منابع این مطلب کجاست؟

  کاکتوس

 • I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post…

 • Hi there, I found your blog via Google while looking for a related topic, your website came up, it looks great. I have bookmarked it in my google bookmarks.

 • سلام
  بنده یک آیفون ۶ دارم که به علت یک مشکل کوچک که بعضی مواقع انتنش می پرید به یک تعمیرکار موبایل مراجعه کردم نه تنها مشکلم رفع نشد بلکه گوشیم unlock شده و به گفته تعمیرکار موبایل مجبور به فلش کردن گوشی درحین تعمیر شده حالا برای اینکه گوشی بالا بیاد نیاز به اپل ایدی و پسورد هستش منم فراموش کردم هر دو مورد رو همچنین نه به ایمیل و نه سوالات امنیتی دسترسی ندارم ایا راه حلی هست بنده رو راهنمایی بفرمایید ممنون

  • برید اتحادیه خسارت گوشی بهتون میدن…اگر فلش کرده پس اپل آیدی چطور هنوز روی گوشی هست؟فکر نمی‌کنم راهی باشه

 • Hi there, I found your web site via Google while looking for a related topic, your web site came up, it looks great. I have bookmarked it in my google bookmarks.

 • This really answered my problem, thank you!

 • Really good info can be found on blog.

 • بخش خبرنامه و ثبت نام سایت راه اندازی شد

 • این تجربه شخصی خودم بوده است
  It has been my personal experience

 • What’s Happening i am new to this, I stumbled upon this I’ve found It absolutely useful and it has aided me out loads. I hope to contribute & assist other users like its aided me. Good job.

 • Fantastic site. Lots of helpful info here. I’m sending it to several buddies ans also sharing in delicious. And certainly, thanks for your sweat!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه