باز كردن اپل ايدي قفل شده آموزش 100% آنلاک اپل آیدی اختصاصی سایت جدا

باز كردن اپل ايدي قفل شده
باز كردن اپل ايدي قفل شده آموزش 100% آنلاک اپل آیدی اختصاصی سایت جدا
Course - مرجع دانلود رایگان
apple id locked note 660x390 1

ارائه دهنده دوره: Organization

نام ارائه دهنده دوره: dada.kami

URL ارائه دهنده دوره: jooda.ir

باز كردن اپل ايدي قفل شده اختصاصی سایت جدا برای اولین بار

اگر گوشی آیفون شما اخطار قفل امنیتی میدهد و یا اپل آیدی شما قفل شده و رمز عبورتان را فراموش کرده اید.اگر گوشی آیکلود شده روی دستتان مانده پیشنهاد میکنم این مقاله را بخوانید تا برای اولین بار با روش جدید عبور از لایه های امنیتی آیفون (اپل آیدی) آشنا شوید.

در کل ما دو دسته کاربر فارسی زبان داریم که ممکنه اکانت(اپل آیدی آیکلود شده یا لاک شده)داشته باشند:

1-قفل شدن اپل آیدی با آپدیت

افرادی که بعد از آپدیت متوجه شدند که تنظیمات امنیتی اپل از آنها شماره تلفنی که زمان ثبت نام اعلام کردند را همراه با تایید میخواهد.اگر دسترسی به شماره تلفن ندارید شما باید با این آموزش همراه شوید.

2-اپل آیدی کارتی که شماره تلفن جعلی دارد

افرادی که کلا اپل آیدی کارتی خریدن و هیچ جزئیاتی از اکانت را ندارند کافی است برای دانلود از اپ استور اتفاقی پسورد اشتباه بزنید و یا اینکه به هر دلیل دیگری اپل از شما تایید دو عاملی شماره تلفن بخواهد.خبر خوب اینکه ما برای باز کردن قفل هر دو دسته راهکار داریم.با ما همراه باشید….باز كردن اپل آيدی

در این مطلب چه موضوعاتی بررسی میشود:

 1. حذف اپل ایدی فراموش شده
 2. باز كردن اپل ايدي قفل شده
 3. اولین قدم آنلاک کردن اپل آیدی-فراموشی رمز عبور:
 4. دلایل بسته شدن اپل آدی(آیکلود شدن آیفون)
 5. شماره تلفن قابل اعتماد
 6. راه کارهای سایت اپل برای گذار از لایه های  امنیتی
 7. راهکار ما برای باز کردن اپل آیدی قفل شده(آنلاک قفل امنیتی اپل)
 8. نوع دوم قفل امیتی اپل آیدی:تایید با شماره تلفن
 9. فراموشی رمز عبور
 10. کد تایید:enter verification code    کد امنیتی را وارد کنید
 11. آموزش شناسایی دو عاملی اپل
 12. نحوه معرفی شماره جدید به اپل برای آنلاک اپل آیدی

دلایل قفل شدن اپل آیدی باز كردن اپل آيدی

بیشترین دلایل مسدود شدن اپل آیدی:

در این مواقع هنگام لاگین شدن با این پیغام ها روبرو خواهید شد.

باز كردن اپل ايدي قفل شده

 

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان(ساده ترین راه)

پیام هایی که به معنی قفل شدن اپل آیدی میباشد

این شناسه اپل به دلایل امنیتی غیر فعال شده است

 این Apple ID به دلایل امنیتی غیرفعال شده است “

از آنجا که حساب خود را به دلایل امنیتی غیر فعال بود شما نمی توانم وارد

    “شما نمی توانید وارد شوید زیرا حساب شما به دلایل امنیتی غیرفعال شده است”

این شناسه اپل به دلایل امنیتی قفل شده است   “This Apple ID has been locked for security reasons”

نوع اول قفل امیتی اپل آیدی:

اولین قدم باز كردن اپل ايدي قفل شده-فراموشی رمز عبور:

اگر هنوز به لایه های بالاتر امنیتی اپل برخورد نکرده باشید در قسمت فراموشی رمز عبور با پاسخ به سوالات امنیتی اکانت شما آنلاک میشود. اما اگر چندین بار رمز را اشتباه وارد کنید در مرحله بعد ممکن است وارد لایه های سخت تر شوید پس با امنیت اپل شوخی نکنید.

باز كردن اپل ايدي قفل شده

کد تایید:enter verification code    کد امنیتی را وارد کنید

معمولا هنگامی که فراموشی رمز را استفاده میکنیم یا سوالات امنیتی میپرسد یا ایمیل تغییر رمز را برای آدرس ایمیلی که به اپل معرفی کرده اید ارسال میکند. یک کد تایید برای ایمیل دومی که معرفی کرده اید ارسال میشود.این برای شرایط عادی میباشد .(مبحث تایید شماره تلفن برای اکانت های کارتی را در ادامه خواهیم گفت)

اموزش حذف اپل ایدی کارتی

تایید هویت دو عاملی باز كردن اپل ايدي قفل شده:

زمانی که اپل تشخیص بدهد اپل آیدی شما به خطر افتاده است.یا سرقت شده,دیگر به راحتی دسترسی نخواهد داد.حال در این موقعیت باید پیامکی را حاوی کد تایید دوعاملی است بخوانید و کد را در فرم فراموشی رمز وارد کنید.

شماره تلفن قابل اعتماد

شماره تلفن معرفی شده هنگام ثبت نام  که معمولا شماره های هنگام ثبت نام شماره هایی میباشد که متعلق به ما نیست.اینجاست که ضرورت ساخت اپل آیدی با شماره واقعی مشخص میشود. اما باز هم امکان بازیابی اکانت وجود دارد.

راهکار ارائه شده توسط پشتیبانی اپل:(باز كردن اپل ايدي قفل شده)

هنگامی که یکی از این هشدارها را می بینید، می توانید به iforgot.apple.com بروید  تا حساب کاربری خود را با رمز ورود موجود خود باز کنید یا برای بازنشانی رمز عبور خود. پس از چندین تلاش ناموفق برای باز کردن حساب کاربری خود، شناسه اپل شما قفل شده باقی خواهد ماند و شما می توانید روز بعد را دوباره امتحان کنید.

اگر شما با استفاده از احراز هویت دو عامل استفاده کنید  ، برای شناسایی اپل شناسه شما باید یک دستگاه معتبر یا شماره تلفن اعتماد داشته باشید. و اگر کلید بازیابی داشته باشید می توانید از آن برای کمک به شما برای دسترسی به حساب کاربری خود استفاده کنید. اگر یک پیام متفاوت از هشدارهای بالا مشاهده کنید و نمیتوانید رمز عبور خود را بازنشانی کنید با پشتیبانی تماس بگیرید که در جواب میشنوید که کشور شما پشتیبانی نمیشود و باز هم میاید ادامه اموزش میخونید.

نکته مهم در این پیغام شماره تلفن مورد اعتماد میباشد.در واقع همان شماره تلفنی که هنگام ثبت نام از آن استفاده کرده اید که به احراز هویت دو عاملی مربوط میشود.

پیش نیاز باز كردن اپل آيدی

حداقل پیش نیاز برای بازیابی اکانت  اپل دانستن شماره تلفنی که با آن اپل آیدی ساخته شده  میباشد (یعنی فقط بدونید شماره تلفن چی بوده کافیه اگر دسترسی هم نداشتید به اون خط مهم نیست).

شماره تلفن هنگام ثبت نام را ندارم:

اگر واقعا شماره تلفن را فراموش کردید پیشنهاد میکنم بیخیال این اکانت بشید و از این پست یک اپل آیدی چدید به راحتی بسازید اگرچه ممکن است نتوانید آیکلود گوشی را تغییر دهید ولی بدون مشکل میتوانید اپ استور را لاگین کنید.

شماره تلفن هنگام ثبت نام را دارم:

یکی از واجبات باز كردن اپل آيدی دانستن شماره تلفنی است که دو رقم آخر آن روی صفحه ریکاوری نشان داده شده است اگر شماره تلفن را میدانید و به آن دسترسی ندارید شک نکنید که اپل آیدی قفل شده شما باز خواهد شد پس با ادامه آموزش پیش بروید.

نوع دوم قفل امیتی اپل آیدی:تایید با شماره تلفن

اگر مراحل را با دقت دنبال کنید صد در صد اپل آیدی شما باز میشود پس با عجله هر پنجره ای باز میشود نزنید رو گزینه ها شما در حال گذر از قویترین سیستم امنیتی دنیا یعنی اپل آیدی هستید.

مرحله اول اقدام به ریکاوری باز كردن اپل آيدی

همان طور که قبلا گفتم راهکار باز کردن اپل آیدی قفل شده تغییر خواهد کرد.در روش جدید بعد از اینکه اخطار بسته شدن اپل آیدی را دریافت نمودید و برای ورود به اپل آیدی در گوشی آیفون از شما شماره تلفن دو عاملی را درخواست نمود دیگر نمیتوانید از همان قسمت ریکاوری داخل گوشی آنلاک کنید.

ابتدا وارد این لینک شوید

تصویر زیر همان لینک بالا و در واقع قسمت ریکاوری اپل آیدی در سایت اپل میباشد.

2-اپل آیدی خود را وارد کنید

بعد از اینکه وارد سایت شدید اپل آیدی را وارد کنید و ادامه را بزنید.

باز كردن اپل ايدي قفل شده

3-کد تایید ارسال شده  باز كردن اپل آيدی

کد تایید ارسال شده را میخواهد و از آنجایی که ما دسترسی به شماره تلفن نداریم گزینه Didnt get a veri…. که به رنگ آبی میباشد را کلیک کنید.

باز كردن اپل آيدی

4-شماره تلفن قدیمی را وارد کنید آنلاک کردن اپل آیدی

این همان شماره ای هست که در حال حاضر به آن دسترسی ندارید تا اس ام اس حاوی کد تایید را وارد کنید.برای یاداوری دو رقم آخر شماره تلفن را نشان داده است تا بدانید چه شماره ای را باید وارد کنید.بعد از وارد کردن شماره continue را بزنید.

باز كردن اپل آيدی آنلاک کردن اپل آیدی

مجددا از شما کد تایید میخواهد که دوباره Didnt get a veri…. که به رنگ آبی میباشد را کلیک کنید.

5-معرفی شماره جدید به اپل آیدی

این قسمت مهمترین مرحله برای باز كردن اپل آيدی میباشد

صفحه بعدی برای معرفی شماره تلفن جایگزین میباشد بعداز  اینکه گزینه عدم دسترسی به شماره قدیمی را انتخاب کنیم و شماره قدیمی را به درستی وارد کرده باشیم  این صفحه ظاهر خواهد شد.در این صفحه باید شماره تلفن جدیدی را به اپل آیدی معرفی کنیم که دسترسی به آن داریم تا پیامک دریافت نماییم.

به این منظور میتوانید با برنامه رایگان ساخت شماره مجازی آمریکا  را در گوشی خود یا هر گوشی دیگری دانلود کنید و بجای شماره جدید برای آنلاک اپل آیدی معرفی کنید .

 

باز كردن اپل آيدی

6-تایید شماره تلفن جدید برای باز كردن اپل آيدی یا آنلاک اپل آیدی قفل شده

بعد از اینکه شماره تلفن جدید را با برنامه ای که در بالا اشاره کردیم ساختید شماره را در فرم بالا وارد کنید و تایید را بزنید.این بار مجددا از شما کد تاییدی که پیامک شده را درخواست میکند با این تفاوت که این بار شماره تلفنی که بتازگی ساختید دریافت کننده کد امنیتی میباشد.کد را وارد کنید و ادامه را بزنید.

باز كردن اپل آيدی

7-مرحله صبر کردن برای باز كردن اپل ايدي قفل شده

درخواست های تکراری نزنید چون شما با ربات طرفید هر چی بیشتر درخواست بزنید زمان بیشتری طول میکشد تا اپل آیدی شما باز شود.

بله درست متوجه شدید صبر کردن بدون انجام هیچ اقدام دیگری برای باز کردن اپل آیدی.به این تصویر نگاه کنید.بعد از تایید شماره تلفن جدید برای شما تصویری مشایه زیر (با کمی تفاوت در ظاهر)نمایش داده خواهد شد.که معمولا بدون اینکه بخوانند یا بدون توجه به پیغام تایید را میزنند و وارد گوشی آیفون خود شده و اقدام به وارد کردن یوزر و پسورد آیکلود میکنند.با این کار تنها زمان باز شدن اپل آیدی را بیشتر خواهید کرد.

باز كردن اپل آيدی

8-مهمترین نکته برای آنلاک کردن اپل آیدی

بعد از طی کردن مراحل گفته شده به تصویر بالایی خواهید رسید که به ما اعلام میکند:شماره تلفن جدید شما با کد تایید وارد شده درست میباشد اما باید چند روز (تعداد روزها متفاوت است هر چه بیشتر درخواست الکی بدید تعداد روزها بیشتر خواهد شد)منتظر بمانید تا اپل درخواست شمارا مورد بررسی قرار دهد و در صورت تایید شماره برای شما لینکی حاوی لینک فعالسازی اپل آیدی با شماره جدید ارسال خواهد شد.

آخرین اقدام برای باز کردن اپل آیدی قفل شده

من بعد از چند روز صبر کردن داخل برنامه شماره مجازی این پیام را دریافت کردم که میگوید اکانت آیکلود شما اکنون آماده است که این شماره را بپذیرد برای آنلاک کردن اپل آیدی خود وارد لینک شوید.

باز كردن اپل آيدی

خب بعد از دریافت این پیامک وارد صفحه ریکاوری اکانت (از طریق مرورگر)شده و مرحله یک را مجددا انجام دهید.این بار خواهید دید که شماره جدید به عنوان شماره مورد اعتماد(تایید دو عاملی با شماره تلفن)ظاهر خواهد شد و کد 6 رقمی همزمان به شما پیامک میشود

باز كردن اپل آيدی

بعد از وارد کردن کد اپل آیدی قفل شده شما باز خواهد شد.سپس وارد تنظیمات گوشی آیفون خود شوید و اپل آیدی را لاگین کنید.

سرویس انلاک اپل ایدی

نکته باز كردن اپل ايدي قفل شده:

تا زمانی که اپل آیدی باز میشود میتوانید یک اکانت دیگر بسازید و در اپ استور جایگزین کنید

بار دیگر به شما اطمینان میدهم هیچ راه حل نرم افزاری دیگری نیست البته اگر شما نیز راهی سراغ دارید در قسمت نظرات اعلام کنید موفق باشید.

15نظر ارسال شد

 • سلام شبیر هستم مشکلم این بود که اپلم را بدون اینکه اپل آیدی اش کنم ریستارت همه کردم ولی حال فقط یه صفحه سفید میاد وازم اپل آیدی ورمز میخاهد ومن هم فراموش کردم آیا راه هلی برای این مشکل وجود دارد لطفا اگر باشد پاسخ بدید خدانگهدار

  • برای ورود باید اپل آیدی و پسورد را داشته باشید در این مقاله ما باز کردن اپل آیدی را که به دلایل امنیتی بسته شده آموزش میدیم حداقل اطلاعات اینه که شما اپل آیدی رو داشته باشی …متاسفانه فکر نمیکنم راهی باشه…شنیدم که میشه فلش کرد باز هم باید تحقیق کنید…اپل آیدیتون رو چطور ساختید اگر کارتی بوده باید پیداش کنی

 • منابع این مطلب کجاست؟

  کاکتوس

 • I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post…

 • Hi there, I found your blog via Google while looking for a related topic, your website came up, it looks great. I have bookmarked it in my google bookmarks.

 • سلام
  بنده يك آيفون ٦ دارم كه به علت يك مشكل كوچك كه بعضي مواقع انتنش مي پريد به يك تعميركار موبايل مراجعه كردم نه تنها مشكلم رفع نشد بلكه گوشيم unlock شده و به گفته تعميركار موبايل مجبور به فلش كردن گوشي درحين تعمير شده حالا براي اينكه گوشي بالا بياد نياز به اپل ايدي و پسورد هستش منم فراموش كردم هر دو مورد رو همچنين نه به ايميل و نه سوالات امنيتي دسترسي ندارم ايا راه حلي هست بنده رو راهنمايي بفرماييد ممنون

  • برید اتحادیه خسارت گوشی بهتون میدن…اگر فلش کرده پس اپل آیدی چطور هنوز روی گوشی هست؟فکر نمی‌کنم راهی باشه

 • Hi there, I found your web site via Google while looking for a related topic, your web site came up, it looks great. I have bookmarked it in my google bookmarks.

 • This really answered my problem, thank you!

 • Really good info can be found on blog.

 • بخش خبرنامه و ثبت نام سایت راه اندازی شد

 • این تجربه شخصی خودم بوده است
  It has been my personal experience

 • What’s Happening i am new to this, I stumbled upon this I’ve found It absolutely useful and it has aided me out loads. I hope to contribute & assist other users like its aided me. Good job.

 • Fantastic site. Lots of helpful info here. I’m sending it to several buddies ans also sharing in delicious. And certainly, thanks for your sweat!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه