برنامه مرتب سازی عکس ها در ویندوز 2022 Picasa Photo

Picasa Photo برنامه مرتب سازی عکس ها
برنامه مرتب سازی عکس ها در ویندوز 2022 Picasa Photo

برنامه مرتب سازی عکس ها در ویندوز

Picasa Photo برنامه مرتب سازی عکس ها

3-9-138-150 Picasa Photo

پیکاسا یک ابزار برای منظم کردن و مشاهدهٔ عکس است. برای سازمان‌دهی کردن و ویرایش عکس‌های دیجیتالی به همراه یک وبگاه برای به اشتراک گذاشتن است که اصالتاً برای ایدیالب است که از سال ۲۰۰۴ به مالکیت گوگل درآمده‌است. پیکاسا از نام پابلو پیکاسو، نقاش نامدار اسپانیایی، گرفته شده‌است همیشه پیش میاید که در کامپیوترهای شخصی که حافظه حجیمی دارند،عکس هایی طی مدت های طولانی پخش شده باشند و هنگامی که بخواهیم یکی یکی آنها را کنارهم قرار بدهیم کار بسیار سختی است ، یا اینکه به دنبال یک عکس خاص در میان فولدرها و فایل های ویندوز میگردیم، باید ساعت ها وقت بگذاریم تا بتوانیم عکس مورد نظر را پیدا کنیم.

بهترین برنامه ویدئو ادیتور

 

دانلود ویدیو ادیتور با کرک-دانلود ویدیو ادیتور برای کامپیوتر

برنامه مرتب سازی عکس ها در ویندوز

 

Picasa Photo برنامه مرتب سازی عکس ها در ویندوز

این برنامه با سرعت بالا و باور نکردنی عکس های تمام هارد و یا قسمتی که شما مشخص کنید را اسکن میکند و به صورت آلبومی نمایش میدهد در کنار نمایش دادن میتوانید همزمان عکس ها را دسته بندی جدید کنید.شما میتوانید مشخص کنید که Picasa Photo در چه حالتی جستجو کند.  مثلا میتوانید به دنبال صورت ها بگردید. یا به دنبال اشیا در کل میتوان گفت برنامه پپیکاسا فوتو یکی از بهترین برنامه های مرتب سازی عکس ها در ویندوز میباشد در کنار مرتب سازی میتوانید عکس هایتان را با اتصال برنامه به حافظه آنلاین و همین طور گوگل فوتو یا گوگل درایو  انتقال دهید.

توضیحات برنامه مرتب سازی عکس ها در ویندوز

این امکان را برای شما فراهم میکند تا تمام عکس های ریز و درشت روی هارد دیسک خود را پیدا کنید ، ویرایش نموده و با دیگران به اشتراک بگذارید. هر بار که پیکاسا را اجرا میکنید ، این برنامه با جستجو در میان تمامی فایل ها، تمام عکس های روی هارد را می یابد و آنها را در دسته های قرار داده و برحسب تاریخ مرتب میکند.

برنامه مرتب سازی عکس ها در ویندوز

پیکاسا با نمایش تصاویر بند انگشتی از تمام عکس ها به شما برای پیدا کردن عکس مورد نظر کمک فراوانی میکند شما از طریق پیکاسا میتوانید عکس های خود  را ویرایش کنید و آنها را از طریق سی دی ایمیل و یا برنامه اشتراک عکس Hello برای دوستان خود ارسال کنید. Web Albums قابلیت جدیدی است که به این نسخه نرم افزار اضافه شده است.

Picasa عکس اصلی شما را حفظ می کند. هنگامی که ویرایش های خود را ذخیره می کنید ، Picasa نسخه جدیدی از عکس را با ویرایش های شما ایجاد می کند.<a

چند عکس را انتخاب کنید

عکس ها را به سینی عکس اضافه کنید تا به طور همزمان چندین عکس تغییر کند. در اینجا آمده است:

عکسها را بصورت جانبی ویرایش کنید

برای مقایسه دو عکس کنار هم:

  1. روی یک عکس دوبار کلیک کنید.
  2. بالای عکس ، نحوه مقایسه عکس را انتخاب کنید:
    • A | B : دو عکس مختلف را با هم مقایسه کنید. برای انتخاب عکس برای مقایسه ، روی عکس دوم کلیک کنید و در بالا از چرخ فلک انتخاب کنید.
    • A | A : ویرایش ها را با همان عکس مقایسه کنید ، یا هنگام اعمال ویرایش ها ، نسخه اصلی را مشاهده کنید.
  3. برای ویرایش ، روی عکس کلیک کنید.

همچنین می توانید نمای خود را از یک طرف به بالا به بالا و پایین تغییر دهید.

دانلود نرم افزار picasa

دانلود نسخه 3.9.0.Build.141.259

دانلود مستقیم با حجم 13 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه