برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ-Android Device Manager2.3.008
 • برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ

  برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ

  دانلود دستگاهم را پیدا کن

  Google Find My Device

  دانلود مستقیم برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل

  Android Device Manager2.3.008

  برنامه دستگاهم را پیدا کن دانلود برنامه پیدا کردن گوشی اندروید سرقت یا گم شده

  Android Device Manager برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ

  برنامه اندرویدی ساخت گوگل که سرویس دهی ردیابی گوشی های اندرویدی را ارائه میدهد این برنامه از طریق گوگل مپ با سرعت و دقت بالا گوشی سرقت شده یا گم شده شما رابه راحتی پیدا میکند.

  دانلود جیمیل

  دانلود گوگل مپ

  Android Device Manager 1.4.4 

  اپلیکیشنی برای سیستم عامل اندروید استکه بوسیله آن میتوانید گوشی و تبلت گم شده و دزدیده شده خود را ردیابی نموده و کنترل آن را بدست بگیرید.اگر در گوشی خود فایلهای خصوصی دارید و میخواهید همیشه از آنها محافظت کنیدپیشنهاد میکنیم که این برنامه را بر روی اندرویدفون خود نصب کنیدآن را ردیابی کنید، پین کد صفحه را تغییر دهید و یا اطلاعات و دیتای موجوددر گوشی را کلا حذف کنید.لازم بذکر است که این اپلیکیشن محصولی از کمپانی گوگل می باشد.

   

  دستگاهم را پیدا کن Google‏

   

  این برنامه با تمام دستگاه‌های شما سازگار است.«دستگاهم را پیدا کن» به شما کمک می‌کند مکان دستگاه Android گم‌شده را پیدا کنیدو تا وقتی دوباره به دستگاه دسترسی پیدا کنید، آن را قفل کنید.

  ویژگی‌ها


  تلفن، رایانه لوحی یا ساعت خود را روی نقشه مشاهده کنید.اگر مکان فعلی‌تان دردسترس نباشد، آخرین مکان شناخته‌شده را مشاهده خواهید کرد.برای کمک به پیدا کردن دستگاهتان در فرودگاه، مرکز خرید یا سایر ساختمان‌هایبزرگ، از نقشه‌های داخلی استفاده کنیدبا ضربه زدن روی مکان دستگاه و سپس نماد Maps، ازطریق Google Maps به دستگاهتان پیمایش کنیدحتی اگر دستگاهتان درحالت بی‌صدا است، با بلندترین میزان صدا، صدا پخش کنیدبا نمایش پیامی سفارشی و شماره تماسی روی صفحه قفل، دستگاهرا پاک کنید یا آن را قفل کنیدمشاهده شبکه و وضعیت باتری مشاهده جزئیات سخت‌افزار اعلامیه مجوزها

  • مکان: برای نشان دادن مکان فعلی دستگاهتان در نقشه لازم است
  • مخاطبین: برای دسترسی به نشانی ایمیل مرتبط با حساب Google شما لازم است

  «دستگاهم را پیدا کن» بخشی از «سپر ایمنی Google Play» است

  برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل 

  دانلود از گوگل پلی Google Find My Device

  دانلود مستقیم:

  آخرین ورژن Google Find My Device2.3.008

  دانلود مستقیم ورژن

  Android-Device-Manager-1.4.4

  Google Find My Device-2.3.008

   

  برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ

  مقاله آموزش برنامه دستگاهم را پیدا کن:

  سرویس ردیابی مکانی گوگل همه جا شما را تعقیب می کند!

  (گوگل همیشه با شماست) همۀ ما با سرویس های متنوع گوگل آشنا هستیم. برخی از این سرویس ها همچونموتور جستجو و سرویس ایمیل جیمیل هر روز بخشیاز فعالیت اینترنتی ما را تشکیل داده و برخی دیگرهمانند گوگل درایوو سرویس ترجمه، حضوری هر از گاهی و بر حسببرنامه پیدا کردن گوشی با گوگل

  نیاز دارند (مسلما این در مورد تمامی کاربران صادق نیست!)مابقی هم که به دلایل مختلف اصلا معنایی برای کاربر ایرانی ندارند.فارغ از محدودیت های پیش رو، قصد داریم در اینجا به چگونگی کارکرد

  سرویس ردیابی مکانی (Location Tracking) گوگل بپردازیم، سرویسی

  که زیر بنای ارائه صحیح دامنه وسیعی از دیگر خدمات این شرکت است.لازم به ذکر است که این سرویس برای ایران غیرفعال بوده ومی توانید در صورت نارضایتی از وضعیت موجود، از ادامه مطلب بگذرید!گزارش دهی و ذخیره سازی موقعیت مکانی شماسرویس ردیابی مکانی بر پایه گزارش دهی و ذخیره سازی موقعیتمکانی شما استوار است.

  در قلب این سرویس دو قابلیت گزارش مکانی برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ

  (Location Reporting) و تاریخچه مکانی (Location History) قرار گرفته اند:

  آموزش ردیابی گوشی با گوگل- پیدا کردن گوشی گم شده با Device Manager

  برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ-Android Device Manager2.3.008

  نرم افزار پیدا کردن موقعیت افراد-ردیابی افراد با آیفون و اندروید-معرفی و دانلود ۵ برنامه برتر

   
   

  گزارش مکانی

  امکانی است که با حساب کاربری گوگل در ارتباط بوده و به صورت مرتبو دوره ای موقعیت مکانی شما را گزارش می دهد.این امکان که به طور پیش فرض خاموش است، می تواند با مراجعه به بخش تنظیماتگوشی و یا در زمان استفاده از سرویسی همچون گوگل مپز و با پذیرشپیغام های به نمایش در آمده فعال شود.

  تاریخچه مکانی برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ

  برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپقابلیتی است مشترک در میان تمام ابزارهای اندرویدی شما، به این معنا که فعال بودنآن در یکی باعث فعال شدن آن در مابقی می شود و برعکس. در اینجا گزارش های مکانیکه در بالا صحبت آن رفت، بر روی سرورهای گوگل و در حساب کاربری شما ذخیره می شودو البته کسی جز شما هم به آن دسترسی نخواهد داشت. همچنین می توانید تاریخچه مکانیرا غیر فعال نموده ولی گزارش مکانی را فعال نگاه دارید اما اینکار عملکرد موثر سرویس هاییهمچون Google Now را تحت تاثیر قرار می دهد.

  ورود به تنظیمات گوشی برای اولین بار برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ

  وقتی گوشی اندرویدیتان برای نخستین بار روشن شده و شما را با خود بهدرون تنظیماتش می برد، پیشفرض آن، موقعیت مکانی خاموش است.روشن بودن تاریخچه مکانی هم که به حساب گوگل شما و فعال بودنآن در دیگر ابزارهای اندرویدی وابسته است. به بیان ساده تر، اگر برای اولین بار یک گوشییا تبلت اندرویدی را با دسترسی به حساب گوگل خود راه اندازی می کنید.

   چرا گوگل به این داده ها نیاز دارد؟برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ

   

  امکان به اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی لحظه‌ای از ۱۵ دقیقه تا سه روز وجود دارد.

  همچنین می‌توان این زمان را تعیین نشده قرار داد و در این شرایط اشتراک‌گذاریموقعیت مکانی تا زمانی که کاربر به‌صورت دستی این ویژگی را غیرفعال کند، ادامه خواهد داشت.امکان مشاهده‌‌ی موقعیت مکانی به اشتراک‌گذاری شده توسط یک کاربر فقطبرای افرادی که لینک منحصربه‌فرد مخصوص را دارند فراهم است. به این ترتیببرای دادن دسترسی به هر فرد باید یک لینک جداگانه برای وی ایجاد کنید.همچنین امکان غیرفعال کردن هر یک از این لینک‌ها در هر زمانی توسط شخص سازنده وجود دارد.برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ

  چگونه از قابلیت اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی لحظه‌ای گوگل مپز استفاده کنیم؟ 

  ویژگی جدید مورد بحث برای نسخه‌ی اندروید و آی‌او‌اس اپلیکیشن گوگل مپزارائه شده است و برای دسترسی به آن باید منوی کشویی داخل این اپ را باز کنید.سپس شما باید با سیاست‌های مربوط به موقعیت مکانی موافقت کنید. در گامبعد سرویس موقعیت‌یابی دستگاهتان روشن خواهد شد و یک لینک مخصوصبرای دسترسی به آن در اختیارتان قرار می‌گیرد.در این مرحله کاربر می‌تواند لینک تولیدشده در گام قبل را از طریق تمامیراه‌های ارتباطی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی و شبکه‌های اجتماعی برای دوستان خود ارسال کند.شخص دریافت‌کننده‌ می‌تواند با کلیک روی لینک یادشده، موقعیت مکانی لحظه‌ایشما را روی سرویس نقشه‌های گوگل مشاهده کند.همچنین لینک‌های اشتراک‌گذاری شده را می‌توان در حساب کاربری گوگلمپز افراد دریافت‌کننده، مشاهده کرد.

   

  ردیابی-موقعیت-مکانی-با-گوگل

  در جریان به اشتراک‌گذاری لحظه‌ای موقعیت مکانی، زمان تقریبی پیش‌بینی شده برایرسیدن شما به مقصد توسط اپلیکیشن مپز گوگل به شخص دریافت‌کننده‌ی لینک نشان داده خواهد شدو پس از رسیدن به مقصد، این امکان به حالت غیر فعال درخواهد آمد.قابلیت جدید اضافه‌شده به سرویس گوگل مپز در شرایط مختلف می‌تواند بسیار مفید و کاربردی باشدبه‌عنوان مثال زمانی که با دوستان خود برنامه‌ریزی کرده‌اید تا یکدیگر را در یک مکان خاص ملاقات کنیدو می‌خواهید از موقعیت مکانی دقیق یکدیگر آگاهی داشته باشید.

  مقالات پیشنهادی»برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ

  آموزش ارسال لوکیشن در گوگل مپ-اشتراک گذاری موقعیت مکانی-ردیابی با گوگل مپ

  ردیابی گوشی خاموش سرقت شده از طریق ایرانسل-همراه اول+کد ردیابی گوشی سرقتی

  باکس دانلود

  مطالب مشابه

  نظرات

  برچسب ها

  لیست نرم‌افزارهای کاربردی


  مطالب برتر


  رزرو تبلیغات در این مکان

  دسته‌ها