برنامه پی دی اف حرفه ای 2021 PDFelement Professional

PDFelement
برنامه پی دی اف حرفه ای 2021 PDFelement Professional

برنامه پی دی اف حرفه ای

دانلود رایگان نرم افزار PDFelement
Wondershare PDFelement Professional + crack

برنامه ای است.که با آن میتوانید همه نوع کار بر روی فایلهای pdf انجام دهید.به همین دلیل آن را میتوان به چاقو سوئیسی تشبیه کرد. از ایجاد فایلهای pdf گرفته، تا ویرایش، ترکیب کردن چند فایل در یک فایل. واحد، تبدیل اسناد pdf به سایر فرمتهای ورد، پاورپوینت، اکسل را میتوان با این برنامه انجام داد.

 

PDFelement-2

 

برنامه پی دی اف حرفه ای

در مقابل برنامه مثل ادوب ریدر و یا ادوب ریدر حرفه ای که pdfelement را قرار میدهیم قابل قیاس نیستند.با استفاده از قابلیت ویرایش این برنامه میتوانید هر نوع فایل پی دی اف  را باز کنید.

فونت، رنگ، اندازه متون، افزودن تصاویر مختلف به سند و غیرهرا بر روی آن انجام دهید.اگر فایل pdf اسکن شده است و محتوای متنی آن به صورت عکس درآمده است نگران نباشید.با انجین OCR قدرتمند این برنامه بسیاری از اسناد اسکن شده را میتوانید به متنهای قابل ویرایش تبدیل کنید و همانند اسناد معمولیاقدام به ویرایش و بازسازی آن کنید.

 

PDFelement Professional برنامه پی دی اف حرفه ای

در حال حاضر فناوری OCR این برنامه تنها برای تعدادی از زبانها است.

انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی و موارد مشابه آن ارائه شده است.متاسفانه به دلیل ساختار پیوسته متون فارسی و عربی تبدیل و استخراج کاراکترها از داخل تصویر کار ساده ای نیست. تا کنونتکنولوژی OCR تمیز و یکپارچه ای برای این زبانها ارائه نشده که این برنامه ها قادر به استفاده از آن باشند.

سایر قابلیتها:
Wondershare PDFelement Professional

برنامه پی دی اف حرفه ای

ترکیب کردن چندین فایل pdf

یکی دیگر از قابلیتها جالب توجه این ابزار کارآمد، امکان ترکیب کردن چندین فایل pdf در یک سند واحد است.تصور کنید بتوانید فصلهای پراکنده یک کتاب که در فایلهای جدا قرار گرفته را با یک کلیک به یک کتاب کامل تبدیل کنید.

به نظرتان این جالب نیست؟

این برنامه قابلیتهای دیگری نیز همچون رمز گذاری فایلها، یادداشت گذاری در اسناد، امضای الکترونیکی، مخفی کردن اطلاعاتحساس فایلهای pdf و … دارد که ترجیح میدهیم با کمی صرف وقت، خودتان به آنها پی ببرید.

دانلود رایگان نرم افزار کار با پی دی اف

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه