جان ویک ۳ دوبله فارسی-دانلود فیلم john wick: chapter 3 دوبله فارسی بدون سانسور
 • جان ویک ۳ دوبله فارسی

  جان ویک ۳ دوبله فارسی

  جان ویک ۳ دوبله فارسی-جان ویک ۳ دوبله-

  جان ویک ۳ دانلود

   دانلود فیلم Bloodshot 2020 دوبله فارسی-دانلود فیلم بلادشات

   دانلود رایگان فیلم Invisible Man 2020 فیلم مرد نامرئی ترسناک دوبله فارسی

  داستان

  جان ویک بعد از کشتن یکی از اعضای «انجمن بین‌المللی قاتلین» یعنی سانتینو د آنتونیو در هتل کنتیننتال، هنوز هم در حال فرار است. این در حالی است که یک قرارداد بین‌المللی ۱۴ میلیون دلاری برای کشتن او تنظیم شده و جان هم به خاطر زیر پا گذاشتن قوانین هتل کنتیننتال، نمی‌تواند از خدمات و سرویس‌های این هتل در هیچ‌کجای دنیا استفاده کند.

   

  جان ویک ۳ دوبله فارسی سانسور نشده جان ویک ۳ دوبله فارسی

  این موضوع باعث شده که بی رحم‌ترین قاتلان دنیا از زن و مرد در هر گوشه منتظر جان ویک باشند تا او را نابود کنند و جایزه خود را بگیرند. در این میان، جان ویک از یکی از دوستان نزدیکش به نام سوفیا که او هم یک آدمکش حرفه ای و ماهر است، کمک می‌گیرد تا بتواند از نیویورک خارج شود. پس از خروج از نیویورک به کازابلانکا در مراکش می رود و سعی میکند بالاترین مقام مجلس عالی را ملاقات کند.پس از ملاقات، به نیویورک برمیگردد تا طبق قرار خود با رئیس مجلس عالی، دوست خود (وینستون) را بکشد اما پشیمان میشود.

  دانلود فیلم john wick: chapter 3 دوبله فارسی بدون سانسور

  جان ویک ۳

  پشیمانی جان از کشتن وینستون، نیرو های ویژه ی مجلس عالی برای کشتن جان و ویسنتون و همچنین برای تسخیر هتل کنتینانتال به آنجا یورش میبرند ولی جان و افراد وینستون مقاومت میکنند.در پایان این نبرد، وینستون با نماینده مجلس عالی (قاضی) توافق میکند در صورت پس گرفتن کنتینانتال، جان را بکشد. وینستون به جان شلیک میکند ولی جان به شکلی معجزه آسا زنده میماند. حال جان ویک و بائوری (پادشاه) با هم متحد میشوند تا برای همیشه مجلس عالی را نابود کنند.

   

  باکس دانلود

  مطالب مشابه

  نظرات

  برچسب ها

  لیست نرم‌افزارهای کاربردی


  مطالب برتر


  رزرو تبلیغات در این مکان

  دسته‌ها