دانلود اپلیکیشن تایندر(tinder) برای اندروید و آیفون2021

دانلود اپلیکیشن تایندر
دانلود اپلیکیشن تایندر(tinder) برای اندروید و آیفون2021

دانلود اپلیکیشن تایندر(tinder)

برای اندروید و آیفون

tinder برای اندروید و آیفونبه همراه آموزش نصب آموزش طریقه استفاده از اپلکیشن تایندرتایندرتیندر یک اپلیکیشن دوستیابی دوستیابی بر مبنایاستفاده از جی پی اس است به این صورت که کاربران شعاعمشخصی را نسبت به موقعیتمکانی خود تعیین کرده و این امکان را خواهند داشت کهبا هر شخص درون آن شعاع بسته به سلیقهو علاقه طرفین دوست بشوند.

Tinder

با استفاده از این برنامه می توانید دوستان جدیدی یافته و با آنها گفتگو کنیداین برنامه به شما کمک می کند تا کسانی که در نزدیکی شما زندگی می کنندو علاقه مند به گفتگو با شما هستند را بیابید .

ویژگی های برنامه :

 

آموزش نصب و نحوه کار با اپلکیشن Tinder

پیش نیاز :

برای ورود به برنامه نیازمند یک حساب کاربری در فیس‌بوک هستید. بعد از ورود، اطلاعات حساب از فیس‌بوک گرفته شده وسریعا یک پروفایل جدید در Tinder برای شما ساخته می‌شود.(این نوع ثبت نام برای اکثر برنامه های دوست یابی صدق می‌کند)هر چه اطلاعات پروفایل بیشتر بوده یا تصاویر متعددی در Tinder قرار دهید سایرافراد هنگام ”لایک“ کردن، تصویر بهتری از شما خواهند داشت.برحسب این اطلاعات و سایر فاکتورها مثلا محل جغرافیایی سکونت،اپلیکیشن لیستی از افرادی که ممکن است به آنها علاقه‌مند باشید را نشان می‌دهد. دانلود اپلیکیشن تایندر

دانلود نسخه جدید واتس اپ یو واتس اپ yowhatsapp کلیک کنید.

دانلود جی بی واتس اپ با لینک مستقیم

الگوریتم دوست یابی در تایندز:

لایک کردن :

بعد از مشاهده تصویر یک نفر در صورتی که از او خوش‌تان آمد کافی استانگشت‌تان را به سمت راست صفحه بکشید (به اصطلاح Swipe کنید) تا عمل لایک کردن انجام شود؛اگر انگشت را به سمت چپ بکشید از فرد مذکور صرفنظر کرده‌اید. اگر فردمورد نظر هم تصویر شما را با کشیدن انگشت به سمت راست لایک کند،معلوم می‌شود که شما دو نفر به هم می‌آیید! حال می‌توانید گفتگورا سریعا شروع کرده یا در اولین فرصت یکدیگر را حضوری ملاحظه کنید و دامنه دوستان‌ را گسترده‌تر.هر چه بیشتر انگشت‌‌تان را برای لایک یا عدم لایک تصاویر به کار بگیریدو هر چه افراد بیشتری این عمل را روی تصاویر شما انجام دهند، الگوریتم جدید Tinder بهتر به شما خدمت می‌کند.

به کارگیری عکس های متعدد:

زمانی که در حال مرور تصاویر موجود در Tinder از طریق کشیدن انگشت به چپ و راست هستید،احتمال صرفنظر کردن از یک شخص با دیدن اولین عکس او، بسیار زیاد است.شاید اولین عکسی که می‌بینید کیفیت لازم را نداشته یا در مکان نامناسبی انداخته شده وبه همین خاطر شما از آن خوش‌تان نیاید و قبل از مطالعه عمقی‌تر پروفایل شخص یا مشاهده تصاویر بیشترو البته زیباتر، از او صرفنظر کنید.حل مشکلات تصاویر بی کیفیت:

اسمارت فتو:

تایندر
دانلود اپلیکیشن تایندر

دانلود اپلیکیشن تایندر

حال برای حل مشکل تصاویر نامناسب پروفایل که موجبدفع دیگران می‌شود Tinder چاره‌ای اندیشیده است.این اپلیکیشن با به کارگیری یک الگوریتم جدید و استفاده از اطلاعات مختلف، اطمینان حاصل می‌کندکه بهترین تصویر یک فرد به عنوان اولین عکسی که سایرین می‌بینند روی پروفایل‌اش قرار بگیرد.این ویژگی جدید Smart Photos نام گرفته و طبق اعلام شرکت سازنده در پشت صحنه مشغول فعالیت بودهو اولین تصویری که سایر کاربران می‌بینند را تغییر داده و سایر تصاویر او را هم به ترتیب زیباترین و بهترین آنها به ترتیب نزولی نمایش می‌دهد.

tinder برای اندروید و آیفون

هر چه بیشتر تصاویر دیگران را با حرکت انگشت تائید و رد کنیدو یا دیگران این کار را در قبال شما انجام دهند، الگوریتم وظیفه خود را بهتر انجام می‌دهد.البته این ویژگی اولین بار نیست که در اپلیکیشن‌های و خدمات دوست‌یابی عرضه می‌شود.برای مثال چندی پیش اپلیکیشن OKCupid ویژگی مشابهی را معرفی کرده بود.

دانلود اپلیکیشن تایندر
 
 

اندروید

دانلود ورژن 12.11.0 اندروید 4.4+

دانلود ورژن 12.11.0 اندروید.6+

آیفون
دانلود از اپ استور

2نظر ارسال شد

  • سلام وقت بخیر

    این نسخه مود شده همون نسخه طلایی ( گلد ) هست که میشه بغهمی کی لایکت کرده ؟

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه