دانلود برنامه با هم چت 2021-شبکه اجتماعی باهم چت

دانلود برنامه با هم چت
دانلود برنامه با هم چت 2021-شبکه اجتماعی باهم چت

دانلود برنامه با هم چت

دانلود برنامه با هم چت

شبکه اجتماعی باهم از 5 قسمت اصلی ایجاد شده توسط: فضای

  1. اتاق چت: هزاران کاربر آنلاین و برای ارائه به چت از شهر های مختلف!
  2. سرگرمی ها: روزانه بیش از 20 هزار بازی بین المللی انجام می شود!
  3. گروه ها: بیش از ۷ هزار گروه ویژه برای چت کردن!
  4. کانال ها: بیش از ۱۰ هزار کانال فعال فارسی در موضوعات مختلف!
  5. پست ها: تصاویر بازدیدهای مختلف با عکس و کلیپ به اشتراک گذاری شده است.

 

دانلود برنامه با هم چت

بررسی کلی برنامه با هم چت:

شما میتوانید مطالب خود را در قالب پست جدید در صفحه ی خودتان قرار دهید . میتوانید عکس و ویدیو نیز ضمیمه ی عکس خودتان بکنید . همچنین مطالب خود را جهت بهتر دیده شدن هشتگ گذاری کنید .دانلود برنامه با هم چت

بخش منو با گزینه ی ” خانه ” شروع میشود که شامل پست های خودتان و کسایی هست که دنبالشان میکنید .
همچنین شامل موارد زیر نیز است:

  1.  جدید ترین پست ها که شامل پست های جدید کاربران است .
  2. پست های داغ
  3.  تگ های داغ (مطلب هایی که بیشترین تکرار را داشته اند)
  4. و پست های کلیپ دار است .
  5. پست های کلیپ دار به دو صورت پخش آنلاین و دانلود کلیپ قرار داده میشوند که در نوع خود جالب است .

بخش مربوط به اطلاعات شامل تمامی اطلاعات خود کاربر است که برای یک برنامه ی مجازی تعداد اطلاعات مورد نیاز بیش از حد معمول است .

باهم در صفحات :

این بخش از نرم افزار که در منو برنامه وجود دارد ، بخشی است که در آن میتوانید صفحات مورد علاقه خود را ببینید ! و همچنین می توانید در آن ها اقدام به قرار دادن پست بکنید !!!.

البته در برخی از صفحات ف تایید مدیر برای ارسال پست لازم می باشد لازم به ذکر است که این بخش رایگان نبوده و برای استفاده از آن باید مبلغی را پرداخت کنید .

 

نقاط ضعف با هم چت

بخش مربوط به کانال ها:دانلود برنامه با هم چت

بخش کانال ها مربوط به کانال هایی است که کاربران ایجاد میکنند و مطالب خود را در قالب پست ارایه میدهند .ایجاد یک کانال در باهم رایگان بوده و هیچ هزینه ای ندارد ولی برعکس کانال ایجاد گروه در باهم ملزم پرداخت هزینه است .درغیر این صورت هم از ایجاد گروه محروم میشوید و هم با انبوه تبلیغات موقع ورود به گروه های عمومی مواجه می شوید .به گونه ای که به ازای هر بار ورود و خروج یک یا دوبار تبلیغ ظاهر میشود که تا حد زیادی موجب نارضایتی کاربر میشود .

ایراد بعدی که به قسمت گروه ها وارد است هنگی و کندی ناگهانی برنامه در این قسمت است . به گونه ای که هر چند دقیقه یک بار هیچ پیامی رد و بدل نمیشود تا زمانی مه ارتباط دوباره وصل شده و چند پیام به صورت همزمان ظاهر میشوند .

دانلود برنامه با هم چت

یکی دیگر از ایرادات باهم اشکال در کلید برگشت یا back است که باعث میشود کاربر مدام با پرسش خروج از برنامه مواجه شود .یکی از ایرادتی که به چشم می آید مربوط به اعلانات یا نوتیفیکیشن است .در حالی که در همه ی پیام رسان های موجود دریافت پیام با پخش صدا – ویبره – و نمایش در نوار اعلان یا نوتیفیکیشن همراه است … این امکان در باهم به صورت همزمان وجود ندارد و شما تنها میتوانید فقط یکی از این حالت هارا فعال کنید که در اکثر مواقع اصلا متوجه دریافت پیام نمیشوید .

واتس اپ پلاس برای آيفون 2021-دانلود WhatsApp gb- ios واتساپ جی بی ايفون

نقاط قوت برنامه

دانلود برنامه با هم چت

در نگاه کلی باهم به عنوان شبکه ی اجتماعی ایرانی از ایده و فکر جالبی برخوردار است.ولی این را هم باید در نظر گرفت که با وجود برنامه های مشابه خارجی که هم از امکانات و سرعت عمل بهتری بوخوردار هستند و هم کاملا رایگان ؛ “باهم ” باید تلاش بیشتری را در رفع کاستی ها به خرج دهد تا کاربر از هزینه ای که بابت خرید سایر ویژگی های برنامه میکند راضی باشد . و ما نیز در بروز رسانی های اینده شاهد برنامه ی بهتر با عملکرد عالی تری باشیم .

دانلود ورژن 11.4

دانلود مستقیم نسخه اندروید

 

نقاط ضعف برنامه

دانلود برنامه با هم چت

دانلود اخرین نسخه باهم ابی رایگان-دانلود قدیمی ترین نسخه باهم-دانلود برنامه باهم براي ايفون-دانلود برنامه باهم قدیمی-دانلود نسخه قدیمی باهم

دانلود باهم ابی-شبکه اجتماعی باهم برای ویندوز-اموزش برنامه باهم-برنامه باهم آبی رایگان-دانلود شبکه اجتماعی باهم سبز-دانلود برنامه باهم براي ايفون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه