دانلود برنامه GroupMe 5.7.2 برنامه مسنجر گروه من اندروید

چت و دوستیابی
دانلود برنامه GroupMe 5.7.2 برنامه مسنجر گروه من اندروید

دانلود برنامه GroupMe

برنامه چت و دوستیابی گروه من برای اندروید و آیفون

نرم افزار گروه من برای گوشی و تبلت های اندرویدی و آیفون می باشد.گروپ می یک راه رایگان و صدا برای برقراری ارتباط با افرادی است که زیاد با آنها حرف میزنید. به کمک این برنامه گروه های مختلف با موضوعات … نرم افزار گروه من برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. گروپ می یک راه رایگان و صدا برای برقراری ارتباط با افرادی است که زیاد با آنها حرف میزنید.

دانلود برنامه GroupMe

به کمک این برنامه گروه های مختلف با موضوعات خانواده. هم اتاقی. دوستان. همکاران. تیم. زندگی. گروههای موسیقی. گروه های مذهبی.رویدادها. تعطیلات و غیره ساخته و با افراد مختلف چت کرده و دوستانتان را از طریق شماره تلفن یا آدرس ایمیل به گروه اضافه کنید . پس از نصب برنامه با افزادی که این برنامه را بر روی گوشی یا تبلت خود دارند چت کرده و برای کسانی که این نرم افزار را ندارند از طریق شماره تلفن یا آدرس ایمیل دعوت نامه بفرستید .

خصوصیات برنامه GroupMe  گروه من:

با انجام کوچکترین تغییرات اطلاعیه خاصی را دریافت خواهید کرد .این برنامه با داشتن شکلک های منحصر به فرد فضای چت شما را کاملا خاص و جالب کرده و میتوانید یک لینکدر گروه ارسال کنید تا افراد بدون باز کردن بتوانند محتوای آن را مطالعه کنند . علاوه بر این در این نرم افزار میتوانید عکس ها و فیلم های موجود گالری خودتان را باهمدیگر به اشتراک بگذارید .

دانلود برنامه GroupMe

تغییرات و مشخصات برنامه

دانلود نسخه اندروید 5.57.2

دانلود مستقیم با حجم 23 مگابایت

دانلود نسخه آیفون

دانلود نمسخه آیفون از اپ استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه