دانلود فایرفاکس- آخرین ورژن FireFox ورژن 74 برای کامپیوتر ویندوز ۱۰-اندروید-آیفون
 • دانلود فایرفاکس

  دانلود فایرفاکس

  Mozilla.Firefox.74.0.ENفایرفاکسفایرفاکس

   

  • نسخه ۶۴ و ۳۲ بیتی
  • نسخه نهایی فایرفاکس فارسی اضافه شد
  • نسخه ۶۸ فایرفاکس اضافه شد
  • نسخه اندروید فایرفاکس اضافه شد
  • نسخه آیفون mozila اضافه شد

  Mozilla Firefox

   

   

  دانلود فایرفاکس جدید برای کامپیوتر

  محصولی از کمپانی Mozilla مرورگری امن قدرتمند و با امکانات فراوان و سرعت بالاست. نسخه جدید این مرورگر با نام Mozilla Firefox Quantum با سرعت ۲ برابر نسبت به ورژنهای پیشین و مصرف کمتر رم تا حدود ۳۰%  منتشر شده است. این مرورگر محبوب را به خاطر کیفیت و کارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و گوگل کروم شاید بهتر از آنها در بعضی امکانات نسبتبه شده است.

  توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing

  همچنین بخوانید:دانلود فایرفاکس

  آموزش ترجمه صفحات سایت ها با گوگل کروم بصورت اتوماتیک

  تحت یک پنجره ی Firefox و توانایی جلوگیری از باز شدن پنجره های تبلیغاتی مزاحم به صورت Pop-up از جمله ویژگی های این مرورگر می باشد. امنیت بالا و جلوگیری از ورود Spyware ها و جاسوس ها به سیستم شما ویژگی برتر این نرم افزار است.

  مجهز به موتور قدرتمند جستجوی درونی می باشد و همچنین از سرعت بالا در دانلود فایل ها از اینترنت سود می برد، می تواند فایل های دانلود شده رو دسته بندی نموده و خودش در پوشه ای خاص ذخیره نماید! محیط زیبا همراه با امکانات فراوان از قبیل تغییر در شکل ظاهر و اضافه یا حذف نمودن Toolbar ها کار با فونت های مختلف و درشت و ریز کردن صفحه همچنین مجهز بودن به Theme های گوناگون بر زیبایی و توانایی این مرورگر افزوده است. Firefox با تمامی نسخه های ویندوز سازگار است.

   

  دانلود مستقیم مرورگر فایرفاکس نسخه ویندوز:دانلود فایرفاکس

  فایرفاکس جدید برای کامپیوتر-فایرفاکس اندروید-آخرین ورژن موزیلا فایرفاکس ۲۰۱۸   دانلود فایرفاکس اندروید با لینک مستقیم-فایرفاکس ۶۵-فایرفاکس-دانلود فایرفاکس جدید برای کامپیوتر ویندوز ۱۰-دانلود فایرفاکس اندروید با لینک مستقیم-ورژن فایرفاکس برای ویندوز ۷-دانلود فایرفاکس جدید برای کامپیوتر ویندوز ۱۰-فایرفاکس برای کامپیوتر-موزیلا برای کامپیوتر-آخرین ورژن موزیلا فایرفاکس ۲۰۱۹

  باکس دانلود

  مطالب مشابه

  نظرات

  برچسب ها

  لیست نرم‌افزارهای کاربردی


  مطالب برتر


  رزرو تبلیغات در این مکان

  دسته‌ها