دانلود ویندوز دانلود رایگان Windows 10 Pro v1909 10.0.18363.535

دانلود ویندوز 10
دانلود ویندوز دانلود رایگان Windows 10 Pro v1909 10.0.18363.535

دانلود ویندوز

دانلود ویندوز ۱۰ نسخه کم حجم 32 و 64 بیتی-Windows 10 Pro

 

ویندوز 10 ، نسخه 1909

مجموعه ای از ویژگی های مورد نیاز برای بهبود عملکرد ، ویژگی های شرکت و پیشرفت های کیفیت است.برای ارائه این به روز رسانی ها با روشی بهینه ، ما این بروزرسانی ویژگی را به روشی جدید ارائه می دهیم: با استفاده از فناوری سرویس دهی. کاربرانی که قبلاً ویندوز 10 ، نسخه 1903 را اجرا می کنند (بروزرسانی ماه مه 2019) این بروزرسانی را مشابه دریافت به روزرسانی های ماهانه دریافت می کنند. اگر نسخه 1903 را اجرا می کنید ، پس از آن به روزرسانی در نسخه جدید تجربه به روزرسانی بسیار سریع تری خواهید داشت زیرا این بروزرسانی مانند یک به روز رسانی ماهانه نصب می شود.

 

windows 10 pro professional cd key 5 pc

 

خدمات به روزرسانی سرور ویندوز (WSUS)

به روزرسانی های ویژگی Windows 10 قبل از انتشار ، اکنون با استفاده از WSUS در دسترس سرپرستان IT است. مدیر سیستم تنظیمات پیکربندی نسخه 1906 یا بالاتر لازم است. برای اطلاعات بیشتر ، به انتشار به روزرسانی های پیش نمایش ویژگی Windows 10 در WSUS مراجعه کنید .بسته فعالسازی ویندوز 10 ، نسخه 1909 در WSUS با عنوان KB4517245 در دسترس خواهد بود که می تواند در استقرارهای موجود در ویندوز 10 ، نسخه 1903 مستقر شود.

Windows Update for Business (WUfB)

اگر از WUfB استفاده می کنید ، به روز رسانی ویندوز 10 ، نسخه 1909 را به همان روشی که برای به روزرسانی ویژگی های قبلی دارید ، دریافت می کنید و مطابق با خط مشی تعویض به روزرسانی ویژگی شما.

امنیت
گارد محافظ ویندوز مدافع

دانلود ویندوز

 نرم افزار ساخت بوت با فلش Rufus 3.9.1624 Free Download

آموزش ریست فکتوری ویندوز

 

Windows Defender Credential Guard اکنون برای دستگاههای ARM64 ، برای محافظت بیشتر در برابر سرقت اعتبار ، برای شرکتهای مستقر در دستگاههای ARM64 در سازمان های خود ، مانند Surface Pro X ، در دسترس است.

مایکروسافت BitLocker-دانلود ویندوز 10 pro

مدیریت BitLocker و مدیریت دستگاه های تلفن همراه (MDM) با Azure Active Directory با هم کار می کنند تا دستگاه های خود را از افشای رمز عبور تصادفی محافظت کنید. اکنون ، یک ویژگی جدید نورد کلید به طور ایمن رمزهای بازیابی را در دستگاههای مدیریت شده MDM به طور ایمن می چرخاند. این ویژگی هر زمان فعال می شود که از ابزارهای Microsoft Intune / MDM یا رمز عبور بازیابی برای باز کردن درایو محافظت شده BitLocker استفاده شود. در نتیجه ، هنگامی که کاربران قفل دستی درایو BitLocker را قفل کنند ، پسورد بازیابی بهتر محافظت می شود.

Key-Rolling و Key-rot

ویندوز 10 ، نسخه 1909 همچنین شامل دو ویژگی جدید به نام های Key-Rolling و Key-rot می باشد که امکان چرخش ایمن رمزهای بازیابی را بر روی دستگاههای MDM مدیریت شده توسط MDM در صورت نیاز از ابزارهای Microsoft Intune / MDM یا در هنگام استفاده از رمزعبور بازیابی برای باز کردن درایو محافظت شده BitLocker فراهم می کند. . این ویژگی به جلوگیری از افشای رمز عبور بازیابی تصادفی به عنوان بخشی از باز کردن درایو BitLocker دستی توسط کاربران کمک می کند.

امنیت لایه حمل و نقل (TLS)

دانلود ویندوز

اجرای آزمایشی TLS 1.3 در ویندوز 10 ، نسخه 1909 گنجانده شده است. TLS 1.3 توسط سیستم پیش فرض گسترده غیرفعال است. اگر TLS 1.3 را در دستگاه برای آزمایش فعال کنید ، می توانید با استفاده از گزینه های اینترنت در Internet Explorer 11.0 و Microsoft Edge نیز فعال شوید. برای نسخه های بتا مایکروسافت Edge در Chromium ، TLS 1.3 در پشته Windows TLS ساخته نشده است و در عوض با استفاده از گفتگوی Edge: // flags ، بصورت مستقل پیکربندی شده است . همچنین وضعیت پلت فرم Microsoft Edge را مشاهده کنید .

مجازی سازی
ظروف موجود در ویندوز

این بروزرسانی شامل 5 اصلاح است تا میزبان بتواند ظروف سطح پایین را برای جداسازی فرایند (آرگون) در سطح بالا قرار دهد. پیش از این ظروف موجود در ویندوز به نسخه میزبان و کانتینر همسان نیاز داشتند. این ظروف ویندوز محدود از پشتیبانی از سناریوهای غلاف ظروف مخلوط با نسخه مختلط.

جعبه ویندوز دانلود ویندوز

Windows Sandbox

یک محیط دسک تاپ جدا شده است که می توانید بدون ترس از ماندگاری در دستگاه خود ، نرم افزاری را نصب کنید. این ویژگی در ویندوز 10 ، نسخه 1903 موجود است. در ویندوز 10 ، نسخه 1909 شما حتی کنترل بیشتری بر سطح ایزولاسیون دارید.

دسک تاپ مجازی ویندوز

دسک تاپ ویندوز مجازی (WVD) اکنون به طور کلی در سطح جهان در دسترس است!Windows Virtual Desktop یک سرویس مجازی سازی دسک تاپ و برنامه جامع است که در ابر اجرا می شود. این تنها زیرساخت دسک تاپ مجازی (VDI) است که مدیریت ساده ، ویندوز 10 چند جلسه ای ، بهینه سازی های Office 365 ProPlus و پشتیبانی از خدمات Remote Desktop (RDS) را ارائه می دهد. دسک تاپ ها و برنامه های Windows خود را در عرض چند دقیقه مستقر و مقیاس کرده و از ویژگی های امنیتی و سازگاری داخلی استفاده کنید. دسک تاپ ویندوز مجازی به مجوز Microsoft E3 یا E5 یا مجوز Microsoft 365 E3 یا E5 و همچنین مستاجر Azure نیاز دارد.

گسترش
مدیر پایان بخش مایکروسافت

مدیر پیکربندی ، Intune ، Analytics Desktop ، Co-Management و Admin Console Manager دستگاه اکنون مدیر Endpoint Microsoft هستند . اطلاعیه 4 نوامبر 2019 را ببینید . همچنین اصول مدیریتی و امنیتی مدرن را مشاهده کنید که چشم انداز مدیر نهایی ما در مورد Microsoft Endpoint Manager را مشاهده می کنید .

دانلود ویندوز 10 pro و Enterprise

هم اکنون می توانید بدون پیاده کردن امنیت حالت S ، با پیکربندی خط مشی ویندوز 10 در حالت S ، برای پشتیبانی از برنامه های Win32 ، برنامه های سنتی Win32 (دسک تاپ) را مستقر و اجرا کنید و آنها را با نرم افزار مدیریت دستگاه موبایل (MDM) مانند Microsoft Intune مستقر کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به Allow Line-of-Business Win32 Apps در دستگاه های حالت S-Intune-Manned مراجعه کنید .

SetupDiag
SetupDiag نسخه 1.6.0.42 در دسترس است.

SetupDiag ابزاری برای خط فرمان است که می تواند در تشخیص عدم موفقیت به روزرسانی ویندوز 10 کمک کند. SetupDiag با جستجوی فایلهای ورود به سیستم Windows Setup کار می کند. هنگام جستجو در پرونده های log ، SetupDiag از مجموعه ای از قوانین برای مطابقت با موضوعات شناخته شده استفاده می کند. در نسخه فعلی SetupDiag 53 قانون موجود در پرونده Rules.xml وجود دارد که هنگام اجرای SetupDiag استخراج می شود. با استفاده از نسخه های جدید SetupDiag ، فایل Rules.xml به روز می شود. .

ابزار ارزیابی و استقرار ویندوز (ADK)
جدید ویندوز ADK خواهد شد منتشر نشده برای ویندوز 10، مدل 1909. شما می توانید ADK ویندوز برای ویندوز 10، مدل 1903 برای اعزام ویندوز 10، مدل 1909 استفاده کنید.

تجزیه و تحلیل دسک تاپ
اکنون آنالیز دسکتاپ به طور کلی در سطح جهان در دسترس است! Desktop Analytics یک سرویس متصل به ابر است ، یکپارچه با مدیر پیکربندی ، که به شما می دهد بینش داده های محور از مدیریت نقاط انتهایی ویندوز شما. این بینش و هوشمندی را فراهم می کند که می توانید برای تصمیم گیری آگاهانه تر درباره آمادگی به روزرسانی نقاط انتهایی ویندوز خود استفاده کنید. Desktop Analytics به مجوز Windows E3 یا E5 یا مجوز Microsoft 365 E3 یا E5 نیاز دارد.

دانلود فعالساز ویندوز و آفیس

دانلود مستقیم ویندوز 10

دانلود نسخه 64 بیتی  باحجم 4 گیگ

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 3.28 گیگ

آموزش نصب ویندوز بوسیله فلش مموری و USB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه