دانلود آنتی ویروس Avg 2022.v22.11.7716

دانلود avg
دانلود آنتی ویروس Avg 2022.v22.11.7716

دانلود آنتی ویروس Avg 2022.v22.11.7716

دانلود avg tuneup- AVG دارای اجزای جداگانه ای است که می تواند مشتری ایمیل دسک تاپ و مرورگر وب شما را در معرض تهدیدات نظارت کند و در صورت داشتن نرم افزار دیگری که قبلاً این پایه ها را پوشش می دهد می توانید انتخاب کنید که هر دو را نصب نکنید.

نسخه های Rolling:

دانلود avg internet security 2019-در گذشته ، خرید نسخه ای از AVG به روزرسانی های آنتی ویروس معمولی را به شما منتقل می کند ، اما تا زمانی که نسخه سال بعد را خریداری نکردید ، ویژگی ها تغییر نمی کنند. اکنون می توانید جدیدترین نسخه AVG را داشته باشید.این برنامه رایگان است: اگرچه روش انتشار آن تغییر کرده است ، شما هنوز هم می توانید نسخه ای را تهیه کنید که هزینه ای ندارد – هر چند چند رشته در آن وجود دارد (بیشتر در مورد بخش زیر).

Modular installation:دانلود avg

 

دانلود avg

PC Analyzer

 دانلود تروجان کیلر با کرک-Trojan Killer 2 حذف ویروس تروجان

دستور پاک شدن نرم افزارهای مخرب:

در قسمت تنظیمات آنتی ویروس میتوانید به نرم افزار دستور پاک شدن نرم افزارهای مخرب به محض دریافت را بدهید تا از نرم افزارهای مخرب در امان بمانید . امنیت در اینترنت یکی دیگر از چالش هایی می باشد که هکرها و تروجان ها سیستم را مورد حمله قرار میدهند . برای رهایی از حملات و در امان بودن سیستم در آنتی ویروس AVG یک قسمت برای صفحات وب در نظر گرفته شده است .

نحوه تشخیص صفحات وب مخرب دانلود avg

نحوه تشخیص صفحات وب مخرب و خطرناک در نرم افزار به صورتی است که به محض دریافت تروجان از صفحات وب صفحه قفل میشود و به کاربر اخطار میدهد . علاوه بر محافظت از صفحات وب از ایمیل های مخرب محافظت میکند اما نه به اندازه ای که بشود اعتماد کرد .

 

نسخه ویندوز ورژن 21.5.3185.0

دانلود با حجم 539 مگابایت

نسخه اندروید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه