مرجع دانلود رایگان

JOODA

JOODA

دانلود avg-دانلود 2020 avg antivirus برای کامپیوتر-اندروید-آیفون

 • دانلود avg
  محتوای مطلب [ کلیک کنید تا به سمت موضوع حرکت کنید ]

  دانلود avg

  دانلود avg antivirus برای کامپیوتر-اندروید-آیفون

  دانلود انتی ویروس avg برای ویندوز

   

  نسخه های Rolling:

  دانلود avg internet security 2019-در گذشته ، خرید نسخه ای از AVG به روزرسانی های آنتی ویروس معمولی را به شما منتقل می کند ، اما تا زمانی که نسخه سال بعد را خریداری نکردید ، ویژگی ها تغییر نمی کنند. اکنون می توانید جدیدترین نسخه AVG را داشته باشید.این برنامه رایگان است: اگرچه روش انتشار آن تغییر کرده است ، شما هنوز هم می توانید نسخه ای را تهیه کنید که هزینه ای ندارد – هر چند چند رشته در آن وجود دارد (بیشتر در مورد بخش زیر).

  Modular installation:دانلود avg

  دانلود avg tuneup- AVG دارای اجزای جداگانه ای است که می تواند مشتری ایمیل دسک تاپ و مرورگر وب شما را در معرض تهدیدات نظارت کند و در صورت داشتن نرم افزار دیگری که قبلاً این پایه ها را پوشش می دهد می توانید انتخاب کنید که هر دو را نصب نکنید.

  دانلود avg

  PC Analyzer

   دانلود تروجان کیلر با کرک-Trojan Killer 2 حذف ویروس تروجان

  دستور پاک شدن نرم افزارهای مخرب:

  در قسمت تنظیمات آنتی ویروس میتوانید به نرم افزار دستور پاک شدن نرم افزارهای مخرب به محض دریافت را بدهید تا از نرم افزارهای مخرب در امان بمانید . امنیت در اینترنت یکی دیگر از چالش هایی می باشد که هکرها و تروجان ها سیستم را مورد حمله قرار میدهند . برای رهایی از حملات و در امان بودن سیستم در آنتی ویروس AVG یک قسمت برای صفحات وب در نظر گرفته شده است .

  نحوه تشخیص صفحات وب مخرب دانلود avg

  نحوه تشخیص صفحات وب مخرب و خطرناک در نرم افزار به صورتی است که به محض دریافت تروجان از صفحات وب صفحه قفل میشود و به کاربر اخطار میدهد . علاوه بر محافظت از صفحات وب از ایمیل های مخرب محافظت میکند اما نه به اندازه ای که بشود اعتماد کرد .

  دانلود مستقیم نسخه اندروید AntiVirus-Security-Free-6.25.2  پسورد فایل فشرده :jooda.ir برای کپی کلیک کنید

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشخصات

   مطالب مشابه

   برچسب ها

   x
   x
   x