دانلود potplayer آخرین ورژن برای کامپیوتر 2020- ویندوز ۱۰ ۶۴ و ۳۲ بیتی

دانلود potplayer
دانلود potplayer آخرین ورژن برای کامپیوتر 2020- ویندوز ۱۰ ۶۴ و ۳۲ بیتی

دانلود potplayer

دانلود potplayer آخرین ورژن برای کامپیوتر

 

دانلود potplayer

 

 

دانلود بهترین پلیر ویندوز   اخرین ورژن پوت پلیر ۶۴ بیتی  نرم افزار potplayer برای ویندوز ۱۰

پوت پلیر را میتوان یکی از بهترین پخش کننده یا پلیرهای ویندوز نامید.اگرچه همچنان رقیب های سرختی مثل vlc player , kmplayer دارد.همچنان باید پلیری مثل ریل پلیر راقابل قیاس دانست.

 

بالا برای شما پخش خواهد کرد ، این پخش کننده قوی فیلم و ویدئو همچنین از فرمت های بسیار زیاد صوتیو تصویری پشتیبانی می کند تا جایی که می توان گفت با نصب این پلیر دیگر نیازی به نصب کدک دستسییا نرم افزارهای مختلف برای اجرای فرمت های خاص ویدیویی ندارید  ، همچنین این نرم افزار از تکنولوژی جدیددر پخش فایل های تصویری دارد که از لحاظ کیفیت پخش ، در سطح بسیار بالایی قرار داشته و قادر به پخش ویدیوهایبا کیفیت بالا همچون ۴K در سایز و کیفیت اصلی می باشد. PotPlayer به راحتی بر روی ویندوز XP,7,8,10 قابل نصب می باشد.

PotPlayer

دانلود potplayer

 با پشتیبانی از زبان شیرین پارسی طیف وسیعی از فرمتهای صوتی و تصویری را پشتیبانی میکند و شامل پوسته هایی با موضوعات مختلف میباشد که کاربران حتی با نوع سیستم عامل خود میتوانند هماهنگ کنند.به گفته کاربران اینترنتی ، PotPlayer حتی از KMPlayer بهتر عمل میکند و به خوبی از انواع زیر نویس هاپشتیبانی میکند و کدک های موجود در این نرم افزار شما را از نصب کدک هایاضافی جهت پخش بهتر ویدئوها بی نیاز میکند.امکان تنظیم نور ، صدا ، سرعت پخش ویدئوها ، فونت و رنگ زیرنویس ، کلیدهای میانبر و … امکاناتی استکه نرم افزار برای رضایتمندی بیشتر در اختیار کاربران خود قرار داده است.

دانلود

 
دانلود مستقیم PotPlayer.1.7.19955 نسخه ۶۴ بیت با حجم ۲۶ مگابایت
 
دانلود مستقیم PotPlayer.1.7.19955 نسخه ۳۲ بیت با حجم ۲۶ مگابایت
 
دانلود کـدکــهای تصویــری مــورد نیـــاز

دانلود potplayer

 
نسخه ۶۴ بیتی
 
نسخه ۳۲ بیتی

 

potplayer برای ویندوز   دانلود potplayer برای اندروید    برای ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی-دانلود پوت پلیر برای کامپیوتر ۳۲ بیتی   download   دانلود پلیر پات آخرین ورژن برای کامپیوتر-دانلود پوت پلیر برای کامپیوتر ۳۲ بیتی-دانلود برای ویندوز-پوت پلیر ۶۴ بیتی

 

 
 با حجم 26 مگابایت
 
با حجم 26 مگابایت
 
دانلود کـدکــهای تصویــری مــورد نیـــاز
 
 
QR Code
پسورد فایل فشرده :jooda.ir برای کپی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه