jooda

jooda

مرجع دانلود رایگان

ردیابی اعضای خانواده-معرفی و دانلود ۵ برنامه برتر ردیابی افراد با آیفون و اندروید

ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده
ردیابی اعضای خانواده-معرفی و دانلود ۵ برنامه برتر ردیابی افراد با آیفون و اندروید

ردیابی اعضای خانواده

پیدا کردن افراد از طریق gps

معرفی و دانلود پنج برنامه برتر برای ردیابی و کنترل اعضای خانواده یا دوستان

ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده

 • برنامه های ردیابی برای گوشی های اندروید
 • ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده
 • نرم افزار پیدا کردن موقعیت افراد
 • برنامه های ردیابی نسخه اپل(آیفون)
 • پیدا کردن مکان افراد

آیا شما می دانید اعضای خانواده شما کجا هستند؟

آیا می دانستید اپلیکیشن هایی برای گوشی های هوشمند وجود دارد که برای اشتراک گذاری یا ردیابی موقعیت مکانی افراد خانواده و دوستانتان قابل استفاده است؟اپلیکیشن هایی که همگی رایگان است. نظارت بر اعضای خانواده در سال 2020از همیشه آسان تر و شاید هم مخفی کارانه تر شده است.دیگر برای این که بفهمید فرزندتان در خانه است یا خیر، نیاز به تماس گرفتن یا ارسال پیامک به او را ندارید یا اگر بی صبرانه منتظر رسیدن پدر خود به منزل هستید، می توانید به راحتی زمان ورود او به خانه را بفهمید.

 

امروزه برنامه های کاربردی وجود دارند که قادرند به راحتی اعضای خانواده یا دوستان شما را زیر نظر گرفته و موقعیت مکانی تقریبی آن ها را به شما نشان دهند که می تواند بسیار مفید باشد.

ردیابی اعضای خانواده

اگر فردی فراموش کرد با شما تماس بگیرد و یا پاسخ گویی تماس های شما نبود، دیگر لازم نیست نگران او شوید.کافیست به اپلیکیشن ردیابی خود نگاهی بیندازید تا همه چیز را متوجه شوید و آرامش خاطر را به دست آورید.همه این اپلیکیشن های اندرویدی و آیفون که در زیر معرفی می کنیم امن بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید.مخاطبین شما باید با ردیابی شدن موافقت کنند و دستور العمل استفاده از این اپلیکیشن ها هم بسیار واضح و ساده است.

 

همان طور که اپلیکیشن های معرفی شده در زیر را مورد استفاده قرار می دهید،به خاطر داشته باشید:همچنین هیچکدام از برنامه های ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده  در هنگام خاموش بودن گوشی قابل استفاده نیست.

معرفی و دانلود برترین برنامه های ردیابی دیگران با تلفن همراه 

 

 

شماره یک برنامه Glympse

ردیابی اعضای خانواده

این اپلیکیشن که جهت ردیابی فوری طراحی شده است، به شما اجازه می دهد تا افرادی که می توانند موقعیت مکانی شما با استفاده از GPS مشاهده کنند را تعیین کرده و حتی مدت زمان ردیابی شدن خود را انتخاب کنید. امکان پایان دادن به اشتراک گذاری موقعیت به دو صورت در این اپلیکیشن وجود دارد:

پیدا کردن مکان افراد ردیابی اعضای خانواده

پس از پایان مهلت زمانی تعیین شده، اشتراک گذاری به صورت خودکار متوقف می شود. همچنین شما می توانید انتقال اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی خود را به صورت دستی متوقف نمایید. علاوه بر این ها، شما می توانید مدت زمان ردیابی شدن خود را در صورت لزوم افزایش دهید. کافیست هنگامی که از محل کار خود به سوی منزل حرکت می کنید، Glympse را فعال کنید تا به همسرتان اجازه دهید موقعیت شما را مشاهده کرده و از لحظه ورود شما به خانه آگاه شود.

اپلیکیشن Glympse

  همچنین اگر با دوستان خود در پارک یا یک نمایشگاه عمومی قرار ملاقات دارید، می توانید این اپلیکیشن را فعال نموده و به راحتی همدیگر را از دور کنترل کنید.اپلیکیشن Glympse می تواند موقعیت لحظه ای افراد را به همراه زمان تخمینی رسیدن و سرعتشان را به ایمیل شما ارسال و یا آن را به گوشی پیامک کند و حتی به شبکه های اجتماعی بفرستد. یکی از قابلیت های جالب این اپلیکیشن، یکپارچه سازی آن با تقویم است که موقعیت شما و زمان تخمینی رسیدن به مقصد را با دیگران به اشتراک می گذارد.

اپلیکیشن Glympse برای اندروید و آیفون رایگان است.

دانلود از گوگل پلی

دانلود نسخه اپل از اپ استور

امتیاز ۴٫۸ از ۵ امتیاز خیره کننده ای است

ردیابی اعضای خانواده

 

شماره دو  GPSWOX Family Locator

ردیابی اعضای خانواده

این برنامه رایگان برای یافتن یاب با ترکیبی از ویژگی های ایمنی همراه است تا نگرانی های شما را در معرض خطر قرار دهد. برنامه GPSWOX  Family Locator به شما امکان می دهد که باتری یکی از اعضای خانواده کم باشد و در زمان اعلان شما یک مکان به روز را برای شما ارسال می کند ، بنابراین اگر کودک یا همسرتان در تماس نیست ، دچار وحشت نمی شوید. همچنین می توانید هشدارهایی را هنگام رسیدن اعضای به مکانی خاص تنظیم کنید و میانگین سرعت رانندگان جوان و با تجربه کمتر در خانواده را ردیابی کنید.

 این برنامه همچنین به شما امکان می دهد 30 روز گذشته حرکت را بررسی کنید ، بنابراین می توانید دقیقاً جایی را ببینید که شخصی در آن مقطع زمانی در هر مقطع زمانی بوده است.

دانلود از گوگل پلی

دانلود نسخه اپل از اپ استور

 


 

برنامه سوم برای ردیابی اعضای خانواده

Life360 Family Locator پیدا کردن مکان افراد

ردیابی اعضای خانواده

 

این اپلیکیشن رایگان به اعضای خانواده اجازه می دهد یکدیگر را به صورت زنده و لحظه ای ردیابی کنند.قابلیت بی نظیری در این اپ وجود دارد که به اعضای خانواده امکان می دهد  از ورود یک نفر به یک موقعیت از قبل تعریف شده مثل خانه یا مدرسه آگاه شوند. امکان تعیین دو موقعیت مجزا برای این کار وجود دارد. بنابر این وقتی بچه ها از مدرسه به خانه بر می گردند، اپلیکیشن Life 360 به صورت خودکار این مورد را بررسی کرده و اعلانی را به گوشی هوشمند سایر اعضای خانواده می فرستد.

اپلیکیشن Glympse

همچنین این اپلیکیشن دارای یک تاریخچه کامل از آخرین موقعیت های  مکانی است که برای مرور کلی آخرین فعالیت های انجام شده  توسط اعضای خانواده بسیار مفید است. قابلیت پیش فرضی به نام panic در این اپ وجود دارد که قادر است در شرایط اضطراری مختصات GPS دقیق موقعیت شما را به ایمیل های از پیش تعیین شده ارسال کرده و یا به شماره های تعریف شده پیامک کند. همچنین می توان از این اپلیکیشن برای ارسال پیغام میان اعضای خانواده استفاده کرد.

Life360 Family Locator

اگرچه این اپلیکیشن و خدماتش رایگان است، ولی نسخه پرمیومی (حرفه ای) نیز برای آن وجود دارد که با پرداخت ۵ دلار در ماه یا ۵۰ دلار در سال برای کل اعضای خانواده قابل استفاده است. این نسخه امکان تعریف تعداد بی نهایت موقعیت از پیش تعیین شده، قابلیت ردیابی دستگاه هایی به غیر از گوشی های هوشمند و قابلیت محافظت از گوشی های سرقتی را دارد. همچنین امکان استفاده از قابلیت های این نسخه به صورت آزمایشی تا ۳۰ روز وجود دارد.شما می توانید نسخه رایگان Life360 Family Locator را برای اندروید و آیفون دانلود کنید.

 

 

دانلود از گوگل پلی

دانلود نسخه اپل از اپ استور


شماره چهار: Find My Friends ردیابی اعضای خانواده

نرم افزار پیدا کردن موقعیت افراد

ردیابی اعضای خانواده

این اپلیکیشن نیز که توسط سازندگان Life360 ساخته شده است، قابلیت اشتراک گذاری موقعیت مکانی و ارسال پیغام را در اختیار شما قرار می دهد. آیا می خواهید چند روزی شهر را ترک کنید؟ پس مسافرت و مقصد خود را قبل از آغاز با دیگران هماهنگ کنید.

به همین ترتیب،می توان از این اپلیکیشن برای اشتراک گذاری فوری موقعیت مکانی با دیگران در شرایط اضطراری نیز بهره گرفت.مانند سایر برنامه های از این دست،پیدا کردن افراد از طریق gps. این یکی هم از نقشه های گوگل (Google Maps) استفاده می کند، به همین خاطر یادگیری و کار با آن بسیار ساده است. علاوه بر این، این نقشه مکان های مهمی همچون ایستگاه پلیس، آتش نشانی و بیمارستان ها را به صورت خودکار روی نقشه به نمایش می گذارد.

Find My Friends

نسخه پرمیوم (حرفه ای) Find My Friends با پرداخت ۵ دلار در هر ماه قابل تهیه است که امکان تعریف بی نهایت موقعیت از پیش تعریف شده، تاریخچه موقعیت های مکانی کامل تر، کمک های کنار جاده ای و پشتیبانی از دستگاه هایی به غیر از گوشی های هوشمند و پیدا کردن مکان افراد را داراست.همه کاربران می توانند این نسخه را برای ۳۰ روز به صورت رایگان و آزمایشی تجربه کنند. همین الان می توانید اپلیکیشن Find My Friends را به صورت رایگان برای اندروید و آیفوندریافت کنید.

 

 

دانلود از گوگل پلی

دانلود نسخه اپل از اپ استور


شماره پنج: پیدا کردن محل افراد از طریق اینترنت  ردیابی اعضای خانواده

 Google+ گوگل پلاس

ردیابی اعضای خانواده

پیدا کردن افراد از طریق gps

این یکی ممکن است چندان در این زمینه معروف نباشد، ولی سرویس شبکه اجتماعی گوگل به نام Google+ هم می تواند برای اشتراک گذاری موقعیت مکانی مفید باشد طراحی این اپلیکیشن یادآور برنامه قدیمی Google Latitude است که با Google Maps ترکیب شده است.

Google Maps

برای به اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود با سایرین، با استفاده از اپلیکیشن Google+ درخواستی را به شماره مخاطب مورد نظر خود ارسال کنید. پس از اینکه آن فرد قبول کرد، شما می توانید موقعیت مکانی همدیگر را با آن اپ مشاهده کنید.شایان ذکر است که برای مشاهده موقعیت فرد مورد نظر لازم نیست وی مجدد  درخواستی را به شما ارسال کند.اپلیکیشن Google+

رایگان بوده و برای اندروید و آیفون موجود است.

دانلود از گوگل پلی

دانلود نسخه اپل از اپ استور

 

6-Family Locator – GPS Tracker ردیابی اعضای خانواده

نرم افزار پیدا کردن موقعیت افراد Life360

ردیابی اعضای خانواده

ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده به همراه آموزش تصویری

دانلود فایل تصویری آموزش برنامه ردیابی لایف ۳۶۰ به همراه زیرنویس چسبیده

دانلود مستقیم فیلم آموزش 

نرم افزار پیدا کردن موقعیت افرادLife360 ترجمه توضیحات اصلی توسط تیم Down98-Jooda.ir-

خانواده خانوادگی Life360

زندگی در دنیای دیجیتال را ساده تر می کند و آسان ساختن آن برای افرادیکه بیشترین اهمیت را دارند متصل می شوند.

با Life360 شما می توانید:

 • پیدا کردن افراد از طریق gps
 • ایجاد گروه های خصوصی
 • ایجاد یک حلقه از افراد با قابلیت ردیابی یکدیگر
 • • موقعیت مکانی واقعی کاربران اعضای دایره را در یک نقشه خانوادگی خصوصی مشاهده کنید
 • که فقط برای دایره شما قابل مشاهده است.
 • • دریافت هشدار در زمان واقعی زمانی که اعضای دایره به مقصد می رسند
 • یا از آن خارج می شوند (از بین بردن متون متضاد “کجا هستند؟”)
 • • محل تلفن هایی که به سرقت رفته یا از دست رفته اند را مشاهده کنید
 • • لذت بردن از مجموعه ای متنوعی از ویژگی ها و
 • مزایای نسبت به آنهایی که در برنامه های مشابه یافت می شود
 • • با این نسخه ها کار در هر دو گوشی های آندروید و آیفون

Life360

به اشتراک گذاری موقعیت مکانی زمان واقعی پیوستن و در هماهنگی با تمام خانواده خود و از بین بردن متون متعدد مورد نیاز برای هماهنگی رویدادهای خانواده و زندگی روزانه خود را. خانواده یابنده هنگامی که اعضای خانواده شما در یک مکان بررسی شده اند و به موجب سنسورهای GPS در تلفن شما را بررسی می کنند، به شما اطمینان می دهد که اگر کسی در حال دیرکردن باشد، توصیه می شود.

پیدا کردن خانواده ردیابی اعضای خانواده

برنامه Life360 با استفاده از فناوری موقعیت مکانی gps از لحاظ موقعیت جغرافیایی در زمان واقعی از کسانی که دعوت شما را برای پیوستن به دایره خود پذیرفته اند و مکان خود را به اشتراک می گذارند، استفاده می کند. به سادگی برنامه Life360 Family Locator را بر روی گوشی خود نصب کنید و خانواده تان را دعوت کنید. پس از ثبت نام هر عضو به عنوان یک آیکون منحصر به فرد در نقشه ناوبری به نظر می رسد، بنابراین شما دقیقا می دانید که در آن هستند. بدون نیاز به ارسال آزار دهنده “کجا هستند؟

ردیابی اعضای خانواده

دانلود نسخه ios

دانلود از گوگل پلی نسخه اندرویدی

 

مقالات پیشنهادی»ردیابی اعضای خانواده

ردیابی گوشی آیفون سرقت شده-آموزش پیدا کردن گوشی آیفون سرقت شده

ردیابی گوشی خاموش سرقت شده از طریق ایرانسل-همراه اول+کد ردیابی گوشی سرقتی

مکان‌یابی آیفون به‌وسیله گوشی‌ اندروید-ردیابی تلفن همراه با فیسبوک

آموزش ردیابی آیفون سرقت شده- FINDMYIPHONE همه چیز در رابطه با ردیابی اپل

مکان‌یابی آیفون به‌وسیله گوشی‌ اندروید-ردیابی تلفن همراه با فیسبوک

برنامه پیدا کردن گوشی با گوگل مپ-Android Device Manager2.3.008

آموزش ردیابی گوشی با گوگل- پیدا کردن گوشی گم شده با Device Manager

4نظر ارسال شد

 1. Your place is valueble for me. Thanks!…

 2. Wohh exactly what I was looking for, regards for posting.

 3. Good write-up, I am regular visitor of one¦s website, maintain up the excellent operate, and It’s going to be a regular visitor for a long time.

 4. I am impressed with this website , really I am a fan.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برچسب ها

x
x
x