jooda

jooda

مرجع دانلود رایگان

نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندوز به همراه کرک سالم برنامه

نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندوز
نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندوز به همراه کرک سالم برنامه

نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندوز

FonePaw Screen Recorder

FonePaw+Screen+Recorder

نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندو

FonePaw Screen Recorder ابزاری حرفه ای برای فیلم برداری از صفحه ویندوز شما می باشدکه دارای رابط کاربری ساده است.

شما می توانید با انجام چند قدم فیلم دلخواه خود را بگیرید.فیلم های گرفته شده می توانند با صدا یا بدون آن باشند.صداهای داخل سیستم و هم چنین صداهایی که توسط میکروفوندر حین ضبط کردن فیلم گفته می شود نیز همراه با ویدیو ضبط و ذخیره سازی می شود.شما می توانید به شکل همزمان با استفاده از وب کمی که در اختیار داریداز خود و آن چه که در صفحه دسکتاپ موجود است فیلم برداری نمایید.FonePaw Screen Recorder امکان ایجاد کردن ویدیو های منحصربه فرد با اضافه کردن متون به آن ها وجود دارد.

نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندوز

همچنین پیشنهاد میشود:نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندوز

این قابلیت به شما در ساخت فیلم های آموزشی کمک قابل توجهی می کند.امکان شخصی سازی کردن بخشی که در حال فیلم برداری از آن هستید وجود دارد،به عنوان مثال می توانید از تمام صفحه دسکتاپیا صرفا بخشی که انتخاب کرده اید فیلم برداری نمایید.اضافه کردن هات کی های دلخواه برای عملیاتی که در حین فیلم برداری قصدانجام آن ها دارید نیز وجود دارد. تنها با یک کلیک می توانیدویدیوهای ضبط شده و عکس هایی که گرفته اید را مشاهده کنید.امکان حذف یا اشتراک گذاری آن ها به شکل مستقیم و درون برنامه ای وجود دارد.به راحتی طول زمان ویدیوی خود را مشخص نمایید.در صورت نیاز می توانید ویدیوهای کوتاهتانرا به گیف تبدیل نمایید و سپس اقدام به اشتراک گذاریشان نمایید.

نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندوز
نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندوز
 

نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندوز

FonePaw Screen Recorder امکان ایجاد کردن ویدیو های منحصر به فرد

با اضافه کردن متون به آن ها وجود دارد.این قابلیت به شما در ساخت فیلم های آموزشی کمک قابل توجهی می کند.امکان شخصی سازی کردن بخشی که در حال فیلم برداری از آن هستید وجود دارد، به عنوان مثال می توانید ازتمام صفحه دسکتاپ یا صرفا بخشی که انتخاب کرده اید فیلم برداری نمایید.اضافه کردن هات کی های دلخواه برای عملیاتی که در حین فیلم برداری قصد انجام آن ها دارید نیز وجود دارد.تنها با یک کلیک می توانید ویدیوهای ضبط شده و عکس هایی که گرفته اید را مشاهده کنید.امکان حذف یا اشتراک گذاری آن ها به شکل مستقیم و درون برنامه ای وجود دارد.به راحتی طول زمان ویدیوی خود را مشخص نمایید. در صورت نیاز می توانید ویدیوهای کوتاهتانرا به گیف تبدیل نمایید و سپس اقدام به اشتراک گذاریشان نمایید.

ویژگی های نرم افزار FonePaw Screen Recorder نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندوز

دانلود برنامه فیلم برداری از دسکتاپ

نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندو

آخرین ورژن

 

FonePaw.Screen.Recorder.1.3.0×86

FonePaw.Screen.Recorder.1.3.0×86

 

FonePaw Screen Recorder نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندوز

 امکان ایجاد کردن ویدیو های منحصر به فرد با اضافه کردن متون به آن ها وجود دارد. این قابلیت به شما در ساخت فیلم های آموزشی کمک قابل توجهی می کند. امکان شخصی سازی کردن بخشی که در حال فیلم برداری از آن هستید وجود دارد، به عنوان مثال می توانید از تمام صفحه دسکتاپ یا صرفا بخشی که انتخاب کرده اید فیلم برداری نمایید. اضافه کردن هات کی های دلخواه برای عملیاتی که در حین فیلم برداری قصد انجام آن ها دارید نیز وجود دارد. تنها با یک کلیک می توانید ویدیوهای ضبط شده و عکس هایی که گرفته اید را مشاهده کنید.

امکان حذف یا اشتراک گذاری آن ها به شکل مستقیم و درون برنامه ای وجود دارد. به راحتی طول زمان ویدیوی خود را مشخص نمایید. در صورت نیاز می توانید ویدیوهای کوتاهتان را به گیف تبدیل نمایید و سپس اقدام به اشتراک گذاریشان نمایید.

ویژگی های نرم افزار FonePaw Screen Recorder

 

  • – امکان فیلم گرفتن از بخش های دلخواه دسکتاپ
  • – رابط کاربری دوستانه
  • – گرفتن تصویر، در حین فیلم برداری
  • – فیلم برداری همزمان از وب کم و اطلاعات موجود در دسکتاپ
  • – اضافه سازی متن یا فلش برای ویدیوهای آموزشی
  • – ضبط کردن صداهای داخل کامپیوتر و میکروفون
  • – خروجی گرفتن با فرمت های گوناگون

نرم افزار ضبط صفحه نمایش ویندوزپسورد فایل فشرده :jooda.ir برای کپی کلیک کنید

1نظر ارسال شد

  1. سلام لطفا در مورد نصب و استفاده نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش راهنمایی میخوامبا چه شماره ای تماس بگیرم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برچسب ها

x
x
x