بازی تنیس کلش Tennis Clash برای آیفون-اندروید 2022

بازی تنیس کلش Tennis Clash
بازی تنیس کلش Tennis Clash برای آیفون-اندروید 2022

بازی تنیس کلش Tennis Clash

تنیس کلش Tennis Clash

بازی تنیس کلش Tennis Clash نام یکی از محبوبترین بازی های آنلاین برای آیفون و اندروید میباشد.

اگر از بازی هایی مثل کلش رویال و .. خسته شده اید و به دنبال یک بازی جدید و پرهیجان برای آیفون یا اندروید میگردید پیشنهاد میکنم بازی تنیس کلش را امتحان کنید.

در ابتدا که به عنوان تازه وارد بازی را نصب میکنید شاید کمی برایتان سخت باشد اما بعد از مدت کمی و قوی تر شدن شخصیت بازی خواهید دید که چرا این بازی به این اندازه طرفدار دارد.

چه کسانی شمارمو سیو دارن

Tennis Clash بازی تنیس آنلاین:

طراحی بازی بسیار عالی انجام شده و دقیقا شمارا روبروی حریفی قرار میدهد که کاپ نزدیک به شما را داشته باشد.همچنین این بازی دارای کلن هایی شبیه به بازی کلش دارد که میتوانید با عضویت در یکی از کلن ها از امتیازات آن نیز استفاده کنید.

از مسابقات سریع با یادگیری آسان ، اما تسلط بر گیم پلی بازی لذت ببرید. شخصیت هایی با ملیت های متنوع و سبک های بازی را انتخاب کنید که هم بازیکنان گاه به گاه و هم بازیکنان سخت را تهیه کنند. ورزشکار خود را با انواع وسایل تقویت کننده عملکرد سفارشی کنید و از هر گوشه دنیا با حریفان خود روبرو شوید. آیا آنچه برای قهرمان شدن لازم است را دارید؟

بازی تنیس کلش Tennis Clash

بازی تنیس آنلاین

بازی تنیس کلش Tennis Clash: رویای ورزشی خود را زنده کنید: برنامه رایگان بازی چند نفره آنلاین! سریع بازی های تنیس 1 نفره چند نفره آنلاین را انجام دهید یا در تورهای ورزشی قهرمانی در سراسر جهان شرکت کنید! با برنامه Tennis Clash ساعتهای بی پایان از لذت چند نفره رایگان لذت ببرید!

 

آموزش پیدا کردن افراد نزدیک تلگرام

ویژگی های کلیدی بازی تنیس کلش Tennis Clash:

 

بازی تنیس کلش Tennis Clash

 

بهترین برنامه های دوستیابی

بازی تنیس Tennis Clash

این برنامه آنلاین رایگان برای علاقه مندان به ورزش ضروری است. با تبدیل شدن به قهرمان بزرگ تنیس کلش در این برنامه بازی سه بعدی رایگان چند نفره آنلاین آدرنالین ، این برنامه سرگرم کننده را بارگیری کنید و از مسابقات تنیس چند نفره لذت ببرید یا سفر مبارزاتی خود را شروع کنید!

دانلود بازی تنیس کلش

نسخه اندروید

دانلود مستقیم حجم 146مگ

دانلود از گوگل پلی

نسخه آیفون

دانلود از اپ استور

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه