دانلود اپلیکیشن شاد با لینک مستقیم ورژن 2.9.9-آیفون و اندرویدو کامپیوتر

دانلود برنامه شاد با لینک مستقیم
دانلود اپلیکیشن شاد با لینک مستقیم ورژن 2.9.9-آیفون و اندرویدو کامپیوتر

دانلود اپلیکیشن شاد برای آیفون و اندروید با لینک مستقیم

با فرا رسیدن زمان بازگشایی مدارس در سال 99 و با توجه به این که همچنان احتمال ابتلا به ویروس کرونا وجود دارد، آموزش و پرورش تصمیم گرفت تا با فراهم کردن بستری برای آموزش از راه دور، عقب افتادن روند آموزش دروس را جبران کند. در این روش کلاس های درس به صورت آنلاین و از طریق نرم افزاری با عنوان اپلیکیشن شاد  برگزار شده و دانش آموزان موظف اند طبق برنامه زمانی که مدارس برای آن ها تنظیم کرده اند، در گروه مربوطه حاضر باشند، چرا که در غیر این صورت برای آن ها غیبت ثبت خواهد شد.

برای استفاده از اپ شاد با تمام امکانات میتوانید شبیه ساز اندروید را در کامپیوتر یا لب تاپ نصب کنید و به سادگی برنامه شاد را نصب و استفاده نمایید. بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز را از این پست دانلود کنید

دانلود برنامه ی شاد

برای این که دانش آموزان و معلمان بتوانند از این برنامه استفاده نمایند، لازم است با دانلود نسخه جدید برنامه شاد، اقدام به یادگیری نحوه ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش نموده تا مشکلی در روند آموزش دانش آموزان و همچنین برگزاری امتحانات در برنامه شاد ایجاد نشود.دانلود اپلیکیشن شاد

دانلود برنامه شاد با لینک مستقیم

شاد بزرگ ترین اپلیکیشن تعاملی کشور است که توسط تیم فنی همراه اول برای وزارت آموزش و پرورش پیاده سازی شده است؛ درحال حاضر با گذشت پنج ماه از شروع این پروژه ملی، بیش از 14 میلیون کاربر در این زیست بوم دیجیتال فعال هستند.

نحوه استفاده از برنامه و شبکه اجتماعی شاد

 

 

دانلود اپلیکیشن شاد

دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون

توجه داشته باشید برای استفاده از نرم افزار شاد آموزش و پرورش باید یکی از برنامه های آی گپ٬ گپ٬ سروش٬ بله و یا روبیکا را نصب کرده باشید.

توجه کنید که این برنامه هنوز به صورت رسمی شروع به کار نکرده است و ممکن است پلتفرم های برنامه شاد دانش آموزان که توسط آموزش و پرورش معرفی شده است، تغییر کند در این صورت تمامی اطلاعات لازم را می توانید با بازگشت به همین پست در سایت جدولیاب به دست آورید.

پس پیشنهاد می شود آدرس این صفحه را ذخیره کنید تا در زمان لازم دوباره به آن مراجعه کنید و از آخرین اخبار سامانه شاد آموزش و پرورش مطلع شوید.

دانلود اپلیکیشن شاد برای اندروید

دانلود مستقیم ورژن 2.9.9 با حجم 59 مگابایت

دانلود مستقیم ورژن 2.7.3

دانلود اپلیکیشن شاد برای آیفون

نصب اپلکیشن شاد نسخه ویژه و رایگان

نصب اپلکیشن شاد از سیب جو رایگان

دانلود مستقیم شاد آیفون از کافه اپ

دانلود اپلیکیشن شاد برای ویندوز

ورود به تحت وب

دانلود اپلیکیشن شاد برای اندروید

دانلود مستقیم ورژن 2.9.7 با حجم 39 مگابایت دانلود مستقیم ورژن 2.7.3
دانلود اپلیکیشن شاد برای آیفون
نصب اپلکیشن شاد از سیب جو رایگان شاد آیفون از کافه اپ
دانلود اپلیکیشن شاد برای ویندوز
ورود به تحت وبQR Code

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه