دانلود مستقیم تلگرام اصلی برای اندروید و آیفون Telegram_v7.9.3

دانلود مستقیم تلگرام اصلی
دانلود مستقیم تلگرام اصلی برای اندروید و آیفون Telegram_v7.9.3

دانلود مستقیم تلگرام اصلی برای اندروید 4 و آیفون Telegram_v7.9.3

دانلود مستقیم تلگرام اصلی پیام های فوری خالص – ساده ، سریع ، ایمن و همگام سازی شده در همه دستگاه های شما. یکی از 10 برنامه برتر جهان با بیشترین دانلود مستقیم تلگرام اصلی با بیش از 500 میلیون کاربر فعال.

علیرغم محدودیت های تلگرام هنوز هم این برنامه در بین صدها اپ چت و دوستیابی مقام نخست را دارد.با وجود نسخه های غیر رسمی تلگرام مثل موبوگرام و یا موبوپلاس(که طرفداران زیادی دارد) ویژگی های جدید تلگرام نسخه اصلی کاربران را وادار به نصب نسخه معمولی کرده است.با وجود برنامه های شبکه های اجتماعی قدرتمندی مثل اینستاگرام همچنان تلگرام خصوصیاتی دارد که برنامه های مثل هاتر-یا مومو  و یا حتی ایمو  قابلیت رقابت را ندارند.

FAST: Telegram دانلود مستقیم تلگرام اصلی

سریعترین برنامه پیام رسانی در بازار است که مردم را از طریق یک شبکه منحصر به فرد و متشکل از مراکز داده در سراسر جهان متصل می کند.

SYNCED: شما می توانید پیام های خود را از تمام دستگاه های خود در یک بار دسترسی پیدا کنید. شروع به تایپ کردن بر روی گوشی خود و پایان پیام از قرص یا لپ تاپ خود را. هرگز اطلاعات خود را از دست ندهید.

دانلود مستقیم تلگرام اصلی

ویژگی های جدید:

nearby live chat چت بر اساس موقعیت مکانی

یکی از ویژگی های تلگرام نسخه اصلی در آپدیت های اخیر امکان اد کردن بی نهایت اشخاص جدید بدون اجازه است.ویژگی دیگر که بسیار جالب است امکان پیدا کردن دوستان جدید بوسیله موقعیت مکانی(Gps)و همچنین امکان ایجاد گروه های محلی برای افراد نزدیک به یکدیگر است.با همه این ها هنوز هم تلگرام پابرجاست و علیرغم اینکه همه حدس میزدن کاربران ایرانی تلگرام به اینستاگرام و واتس اپایمو-هاتر-ویسپیمیچالاین و … کوچ کنند اما اینطور نشد.

دانلود تلگرام  نامحدود:

شما می توانید رسانه ها و فایل ها را بدون محدودیت در نوع و اندازه خود ارسال کنید. تمام تاریخچه گپ خود را به فضای دیسک بر روی دستگاه شما نیاز ندارد و به طور صحیح در ابر تلگراف ذخیره می شود تا زمانی که به آن نیاز دارید.تلگرام نسخه های جدید خود را برای تمامی پلتفرم ها به روز رسانی نموده است.تلگرام نسخه ویندوز نیز شامل این تغییرات شده است.

 

تمامی نسخه های موجود تلگرام

دانلود مستقیم تلگرام اصلی

در این پست سعی شده تا تمامی نسخه های موجود تلگرام را جمع آوری کنیم که شامل: تلگرام ایکس اپل و اندروید-تلگرام نسخه های اورجینال و تلگرام نسخه ویندوز با ورژن های مختلف-تلگرام پلاس و …با ما همراه باشید اگر به اپلیکیشن و برنامه های ارتباطی علاقه مند هستید، به شما توصیه می کنیم که این نرم افزار را دانلود نمایید. اگر از زمره دوستداران و علاقه مندان به برنامه Telegram هستیداحتمالا نرم افزار telegram plus و اپلیکیشن telegram x نیز توجه شما را جلب خواهد نمود.

دانلود مستقیم تلگرام اصلی برای اندروید

دانلود مستقیم ورژن 7.9.3 حجم:56 MB

تلگرام طلایی اصلی

هاتگرام

دانلود مستقیم تلگرام اصلی برای آیفون

تلگرام نسخه اصلی برای اپل

دانلود بستگرام آیفون و اندروید

تلگرام پیشرفته آیفون

دانلود تلگرام ایکس آیفون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه