نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون-پاك كردن حافظه other در ايفون 2022

نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون
نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون-پاك كردن حافظه other در ايفون 2022

نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون

در این آموزش دو روش برای نحوه پاک کردن حافظه پنهان آیفون یا همان حافظه OTHER یا SYSTEM را به همراه دانلود برنامه های پاکسازی کش آیفون به شما همراهان سایت جدا آموزش داده خواهد شد.شاید برای شما پیش آمده باشد که در دستگاه مبتنی بر iOS خود پس از مدتی احساس کنید که سرعت دستگاه کمی افت پیدا کرده است. یکی از دلایل بروز این مشکل می تواند فایل های کش و بی مصرف باشند که معمولا با نصب اپلیکیشن های مختلف به وجود می آیند که در اکثر موارد پس از پاک کردن اپلیکیشن ها نیز در دستگاه شما باقی می مانند.

قبل از اینکه برنامه هایی برای پاک کردن حافظه پنهان آیفون به شما معرفی کنیم پیشنهاد میکنم اگر از مدل های آیفون با حافظه پایین استفاده میکنید برای افزایش حافظه گوشی های آیفون از مطالب زیر بازدید کنید:

برنامه افزایش حافظه آیفون

فضای ابری 1 ترابایت بهترین فضای ابری رایگان

همچنین برای انتقال عکس و فیلم از گوشی های آیفون به کامپیوتر و بکاپ گیری و مدیریت آیفون علاوه بر 3UTOOLS که در ادامه معرفی شده میتوانید از دکتر فون نیز استفاده کنید.

دانلود دکتر فون کرک شده

ما دو برنامه برای پاک کردن حافظه other یا همان کش آیفون پیشنهاد میکنیم.

راه اول نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون با 3UTools

نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون

 

برای نصب برنامه از این پست به صورت مستقیم دریافت کنید  بعد از نصب گوشی آیفون خود را به کامپیوتر متصل کنیدو همان طور که در تصویر میبینید وارد تب ToolBox شوید سپس میتوانید با استفاده از سه گزینه که در تصویر زیر میبینید حافظه other را برای آیفون تا حد زیادی پاک کنید.

نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون

 

 

دانلود 3UTOOLS

راه دوم نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون با iMyfone Umate Pro

ابزاری قدرتمند است که نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون و تمام اطلاعات موقت و فایل های کش دستگاه شما به طور دائم وبرای همیشه پاک می کند تا عملکرد دستگاه شما بهتر از قبل شود.این نرم افزار برای ویندوز و مک در دسترس قرار دارد و به شما اجازه می دهد تنها با چند کلیک تمام فایل های غیر ضروری را آیفون، آیپد یا آپیاد خود حذف کنید.

نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون

 

دانلودiMyfone Umate Pro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه