نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون-پاک کردن حافظه other در ایفون ۲۰۲۱

نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون
نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون-پاک کردن حافظه other در ایفون ۲۰۲۱

نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون

در این آموزش دو روش برای نحوه پاک کردن حافظه پنهان آیفون یا همان حافظه OTHER یا SYSTEM را به همراه دانلود برنامه های پاکسازی کش آیفون به شما همراهان سایت جدا آموزش داده خواهد شد.شاید برای شما پیش آمده باشد که در دستگاه مبتنی بر iOS خود پس از مدتی احساس کنید که سرعت دستگاه کمی افت پیدا کرده است. یکی از دلایل بروز این مشکل می تواند فایل های کش و بی مصرف باشند که معمولا با نصب اپلیکیشن های مختلف به وجود می آیند که در اکثر موارد پس از پاک کردن اپلیکیشن ها نیز در دستگاه شما باقی می مانند.

قبل از اینکه برنامه هایی برای پاک کردن حافظه پنهان آیفون به شما معرفی کنیم پیشنهاد میکنم اگر از مدل های آیفون با حافظه پایین استفاده میکنید برای افزایش حافظه گوشی های آیفون از مطالب زیر بازدید کنید:

برنامه افزایش حافظه آیفون

فضای ابری ۱ ترابایت بهترین فضای ابری رایگان

همچنین برای انتقال عکس و فیلم از گوشی های آیفون به کامپیوتر و بکاپ گیری و مدیریت آیفون علاوه بر ۳UTOOLS که در ادامه معرفی شده میتوانید از دکتر فون نیز استفاده کنید.

دانلود دکتر فون کرک شده

ما دو برنامه برای پاک کردن حافظه other یا همان کش آیفون پیشنهاد میکنیم.

راه اول نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون با ۳UTools

نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون

 

برای نصب برنامه از این پست به صورت مستقیم دریافت کنید  بعد از نصب گوشی آیفون خود را به کامپیوتر متصل کنیدو همان طور که در تصویر میبینید وارد تب ToolBox شوید سپس میتوانید با استفاده از سه گزینه که در تصویر زیر میبینید حافظه other را برای آیفون تا حد زیادی پاک کنید.

نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون

 

 

دانلود ۳UTOOLS

راه دوم نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون با iMyfone Umate Pro

ابزاری قدرتمند است که نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون و تمام اطلاعات موقت و فایل های کش دستگاه شما به طور دائم وبرای همیشه پاک می کند تا عملکرد دستگاه شما بهتر از قبل شود.این نرم افزار برای ویندوز و مک در دسترس قرار دارد و به شما اجازه می دهد تنها با چند کلیک تمام فایل های غیر ضروری را آیفون، آیپد یا آپیاد خود حذف کنید.

نحوه پاک کردن حافظه پنهان ایفون

 

دانلودiMyfone Umate Pro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه