دانلود airbrush نسخه مود AirBrush: Easy Photo Editor 4.20.0

دانلود airbrush نسخه مود
دانلود airbrush نسخه مود AirBrush: Easy Photo Editor 4.20.0

دانلود airbrush نسخه مود AirBrush: Easy Photo Editor 4.20.0

چه کسی می گوید که ما نمی توانیم در عکس هایمان کمال داشته باشیم؟ ما معتقدیم که تمام کاربران باید بهترین نوشتار و تکنولوژی فیلتر ویرایشگر و فیلتر را داشته باشند و AirBrush به طور مداوم با ویژگی های جدید و جلوه های ویژه به روز می شود تا با استانداردهای ویرایش ویرایش شوند. AirBrush به عنوان بهترین ویرایشگر عکس با ابزارهای رتوچوی کاربر پسند، گزینه های فیلتر سرد و نتایج طبیعی و زیبا طراحی شده است.

امکانات AirBrush: Easy Photo Editor:

پف کرده و جوش
خداحافظی به جوش و پرده ها با پاک کردن پستان ما می توانید جوش ها و نقاط ناخواسته را با ضربه زدن انگشت از بین ببرید. اضافه کردن کش رفتن از سرخ کردن برای اضافه کردن نور و جذابیت.

دندان های سفید و چشم های روشن

سفید کردن دندان ها لبخند شما را به سطح بعدی می برد! عملکرد سفید کردن دندانها به شما امکان می دهد لبخند خود را روشن کنید بدون اینکه بیش از حد سفید شود.عملکرد “روشن” ما چشم های شما را افزایش می دهد تا فورا ویژگی های شما را روشن کند.پوست کامل در هر عکس  رتوك كردن، اصلاح كردن و حتی خیس كردن پوست شما برای دستیابی به كمال كامل و پرانرژی، تنها با چند ابجو! پوست شما به طور طبیعی در همه ی عکس ها و عکس های شما ظاهر خواهد شد! برای یک پاداش اضافه شده، روی یک سرخ شدن یا سرخ شدن سرحال ضربه بزنید تا گونه های خود را درخشش بیشتری داشته باشید.لاغر، تغییر شکل و تمیز کردن خود و یا عکس خود را بلافاصله باریک، طولانی و یا تغییر شکل هر منطقه از عکس خود را با چند کش رفتن از انگشت خود.

ویژگی های رتوش هنری انلود AirBrush: Easy Photo Editor

دانلود airbrush نسخه مود

علاوه بر ویژگی های ویرایش HD خود، ویرایشگر AirBrush همچنین شامل ابزارهایی است که به شما اجازه می دهد که تمیز، برش داده، کشش، باریک و تنظیمات عکس خود را برای لمس هنری، زیبا و چشمگیر انجام دهید. به صورت خودکار عکسهای خود را مجددا انتخاب کنید یا آنها را به صورت دستی تعمیر کنید.

عمق و سبک را به عکس های خود اضافه کنید دانلود airbrush نسخه مود

ابزار ویرایش “Blur” ما به شما اجازه می دهد هر عکس را مجددا استفاده کنید تا عمق بیشتری داشته باشید و فقط مواردی را که در تمرکز مهم هستند حفظ کنید. عکس ها و عکس های خود را از کمال خشن در عکاسی حرفه ای مشاهده خواهید کرد.

فناوری ویرایش در زمان واقعی

دانلود airbrush نسخه مود

قبل از گرفتن عکس با ابزارهای ویرایش در زمان واقعی خود را خودتان ویرایش کنید. شات خود را بر روی تلفن خود مشاهده کنید، ویرایشها و فیلترهای خود را انتخاب کنید، و سپس هر عکس را برای یک عکس کامل بکشید.

دانلود AirBrush: Easy Photo Editor 4.16.2 – ویرایش و روتوش حرفه ای تصاویر اندروید!

فیلترهای زیبایی AirBrush به صورت حرفه ای طراحی شده اند تا حتی بهترین عکس ها و عکس های خودمختار را برای تکمیل لمس کامل و زیبایی افزایش دهند. برخی از فیلترها می توانند آرایش طبیعی خود را به عکس های خود اضافه کنند، مانند سرخ شدن و ریمل مژه و ابرو!

برخی از امکانات دانلود airbrush نسخه مود اندروید :

  1. ویرایشگر حرفه ای عکس ها با دسترسی به مجموعه ای از امکانات نا محدود
  2. خداحافظی با هر گونه جوش و یا لکه های پوستی در تصاویر
  3. داشتن دندان هایی سفید و چشمانی مجذوب کننده
  4. روتوش حرفه ای برای برطرف سازی هر گونه مشکل پوستی در تمامی قسمت های تصویر
  5. تغییر رنگ پوست خود در صورت وجود هر نوع مشکلی
  6. حالت خودکار برای انجام تنظیمات و برطرف سازی مشکلات در زمانی بسیار کوتاه
  7. برطرف سازی هر گونه مشکل چاقی، لاغری و …
  8. دسترسی به مجموعه ای از فیلتر های بسیار زیبا
  9. اشتراک گذاری تصاویر پس از ویرایش در شبکه های اجتماعی

دانلود airbrush نسخه مود

 دانلود فایل نصبی پرمیوم برنامه با لینک مستقیم – 121 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه