دانلود برنامه همدم برای آیفون و اندروید Hamdam_v2.0.35

دانلود برنامه همدم برای آیفون
دانلود برنامه همدم برای آیفون و اندروید Hamdam_v2.0.35

دانلود برنامه همدم برای آیفون و اندروید Hamdam_v2.0.35

دانلود برنامه همدم  Hamdam عنوان یک پلتفرم قانونی همسریابی می‌باشد که توسط گروه فرهنگی و اسلامی تبیان توسعه و در اختیار کاربران قرار داده شده است. ازدواج و کاهش آمار آن یکی از مشکلاتی است که امروزه جامعه ما با آن روبه‌رو شده است. کاهش این آمار طبق بررسی‌های انجام‌شده دلایل مختلفی دارد و یکی از اصلی‌ترین آن‌ها عدم توانایی پیدا کردن فرد مناسب و مورد اعتماد می‌باشد.

علاوه بر این بسیاری از ما اطلاعات کافی در این زمینه نداشته و نمی‌دانیم که برای ازدواجی موفق و انتخابی درست باید به چه معیارهایی توجه کنیم. ازاین‌رو گروه تبیان با اقدامی جالب‌توجه اپلیکیشن همدم را معرفی کرده است. برنامه‌ای کاربردی و گزینه‌ای مناسب برای کمک به شما در یافتن همسری مناسب با توجه به معیارهایی که به آن‌ها فکر می‌کنید.

در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود همدم جدید ۱۴۰۰ (hamdam) که یک اپلیکیشن ایرانی و قانونی همسریابی برای گوشی اندروید است بپردازیم.

 

معرفی و دانلود برنامه همدم ۱۴۰۰ همسریابی گوشی اندروید (HAMDAM)

دانلود برنامه همدم

برخلاف بسیاری از اپلیکیشن هایی که ما شاهد نمونه‌های غیرقانونی و یا خارجی آن‌ها هستیم؛ در برنامه همدم نمی‌توان تصویری از خود منتشر کرد. همان‌گونه که می‌دانید برای داشتن انتخابی درست ظاهر جزو اولویت‌های پایانی است. ما برای انتخاب همسرمان باید پیش از هر چیزی به باطنش توجه کرده و خصوصیات اخلاقی‌اش را موردبررسی قرار دهیم. این تصمیم تبیان نه تنها کمک می‌کند که انتخاب درستی داشته باشید بلکه به حریم خصوصی کاربران نیز احترام گذاشته و اجازه می‌دهد که هرکسی برای یافتن همسر ایده آلش در این پلتفرم ثبت‌نام نماید.

دانلود برنامه همدم یاب با لینک مستقیم اندروید Hamdam_v2.0.35

دانلود مستقیم حجم 26 مگابایت

گوگل پلی

دانلود برنامه همدم براي ايفون

ورود به نسخه تحت وب

دانلود برای ویندوز

ورود به نسخه تحت وب

 

سوالات متداول دانلود برنامه همدم :

1- چرا باید بابت معرفی هزینه پرداخت کنم؟

پلتفرم همدم هم اکنون فقط در بخش خرید بسته دارای پرداخت درون برنامه ای است به این مفهوم که برای جستجوی مورد مناسب لازم است هزینه ای توسط متقاضی پرداخت شود. ثبت نام، آزمون های روانشناختی و معرفی توسط معرفان به طور رایگان انجام می شود.
پرداخت هزینه توسط کاربر هنگام جستجو علاوه بر اینکه به توسعه کار در کل کشور کمک می کند مانع از اثرات سوئی نظیر تنوع طلبی و ایجاد وسواس جستجوی مداوم جهت یافتن مورد بهتر در ذهن کاربر می شود.

2- بر چه مبنایی طرفین به یکدیگر معرفی می شوند؟

شناخت همدم از کاربرانش بر مبنای خوداظهاری افراد در زمان ثبت نام؛ مدارک ارسالی؛ آزمون های روانشناختی؛ راستی آزمایی بخشی از اطلاعات و تعاملات وی با معرف هنگام معرفی به دست می آید. از مجموع این موارد شاخص های متعددی به دست می آید که در پیشنهادات نرم افزار به کاربران و هنگام معرفی به کار گرفته می شود.

3- چرا امکان انتخاب فردی که آن را رد کرده ام، نیست؟دانلود برنامه همدم

برنامه به گونه ای طراحی شده است که بررسی موردهای پیشنهادی توسط کاربر باید با دقت کافی صورت بگیرد و وقتی که فردی رد می شود حتما باید دلایل رد از طرف شما ذکر شود. تجربه نشان داده است که اگر چنین مسیری وجود نداشته باشد افراد دائما در ذهن خود دچار افکار مزاحم خواهند شد و این موضوع ثبات تصمیم گیری در ایشان را خدشه دار می کند.

4- از هر استانی امکان ثبت نام وجود دارد؟دانلود برنامه همدم

پس از رونمایی از پلتفرم همدم تمامی کاربران از سرتاسر کشور ایران می توانند ثبت نام کنند. هدف نهایی استفاده تمامی جوانان در هر کجای کشور پهناور ایران از امکانات همدم است.

5- امکان ثبت نام برای ازدواج مجدد وجود دارد؟دانلود برنامه همدم

افرادی که سابقه ازدواج قبلی دارند (متارکه کرده اند، همسرشان فوت شده و یا سابقه عقد ناموفق دارند) می توانند از این پلتفرم استفاده کنند.

6- سامانه برای تعدد زوجات و ازدواج موقت معرفی انجام می دهد؟

خیر، همدم فقط در زمینه ازدواج دائم آن هم به شکل تک همسری فعالیت می کند.

7- برنامه وابستگی نهادی دارد؟ دارای چه مجوز هایی است؟

همدم متعلق به موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان (زیرمجموعه سازمان تبلیغات اسلامی) است و اولین محصول همسان گزینی تبیان است که اولین و تنها سامانه مورد تایید مراکز ذیصلاح در امر همسریابی جوانان است.

8- چرا نمی توانم عکس طرف مقابل را ببینم؟دانلود برنامه همدم

عکس نمی تواند تصویر مناسبی از آنچه که هستید به فرد دیگر منتقل کند. عکس قابل دستکاری است و بسیار مشاهده شده است که عکسها شبیه به صاحبانشان نیستند . ما در همسان گزینی بارها تجربه کرده ایم که عکس دلیل مناسبی برای رد یا قبول کسی نبوده است . آنچه که در ملاقات حضوری به دست می آید بسیار کامل تر از یک عکس بی روح است. در ملاقات حضوری شیوه بیان؛ میمیک چهره و زبان بدن به کمک فرد می آید تا شمای کامل تری از وی برای بیننده آشکار شود . لذا توصیه ما این است که هرگز دیدن عکس را به ملاقات حضوری ترجیح ندهید.

9- راستی آزمایی در اعلام مشخصات طرفین چطور صورت می پذیرد؟دانلود برنامه همدم

برخی از اطلاعات مندرج در فرمها با استفاده از اتصال به سامانه های احراز هویت صحت سنجی شده و برخی دیگر با استفاده از تماس کارشناسان و معرفان با شما تایید خواهد شد . اما نکته مهم آن است که طرفین بعد از معرفی باید به شناخت مکفی برسند و حتما خودشان هم تحقیق کنند . به سه آیتم گفتگو با یکدیگر؛ تحقیق و مشاوره برای رسیدن به اطمینان حتما توجه داشته باشید .

10- روند طی ثبت نام تا مرحله اخر به چه صورتی است؟

وارد همدم یاب شوید؛ فرمهای مشخصات خودتان را تکمیل کنید سپس مدارکتان را بارگذاری کرده و دو آزمون روانشناختی را پر کنید . پس از آن منتظر تایید پروفایلتان باشید . پس از تایید می توانید از پیشنهادهای رایگان سیستم استفاده کنید یا با خرید بسته خودتان در بانک اطلاعاتی جستجو کنید . پس از جستجو و یافتن فرد مورد نظرتان پیامی برای وی ارسال می شود و در صورت تایید از طرف او ؛ معرف با هر دوی شما برای معرفی تماس خواهد گرفت.

11- خرید بسته به معنای شناخت بیشتر است؟ یا ممکن است بتوانم نفر بهتری و با تطابق بیشتری برای خودم بیابم؟

خرید بسته به شما امکان جستجوی بیشتر با ملاک ها و معیارهای خودتان می دهد.دانلود برنامه همدم

12- آیا این طرح در همه استان ها و شهرستان ها فعال است؟

بله امکان ثبت نام برای تمامی استانها و شهرها وجود دارد.

13- چطور باید ثبت نام کرد؟

پلتفرم همدم را از صفحه اصلی همسان گزینی تبیان به نشانی http://hamsan.tebyan.net و یا از اپ استورهای معتبر دانلود کرده و پس از نصب اپلیکیشن را اجرا کرده وارد آن شوید و در قسمت همدم یاب ثبت نام کنید.دانلود برنامه همدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه