دانلود iMyfone Umate Pro 6.3.3 +کرک

دانلود iMyFone
دانلود iMyfone Umate Pro 6.3.3 +کرک

دانلود iMyfone Umate Pro 6.3.3 +کرک

ابزاری برای پاکسازی فضای ذخیره سازی آیفون، آیپد و آیپاد در ویندوز ، آخرین نسخه نرم افزار iMyFoneUmate Pro …iMyfone Umate یک راه حل نرم افزاری مفید استکه شما را قادر می سازد فایل های غیر ضروریرا از گوشی آیفون خود حذف کنید یا پاک کردن کامل را انجام دهید, همچنین می توانید فایل های پاک شدهغیر قابل بازیابی را بازیابی کنید.

استفاده از این نرم افزار با وجود رابط کاربری بصری بسیار ساده و آسان می باشد.با حذف فایل های بیهوده / فایل های موقت, فشرده سازی و حذف عکس ها, حذف فایل های بزرگ, مدیریت برنامه ها تنها با یک کلیک, می توانید دستگاه iOS خود را آزاد کنید و دستگاه شما با سرعت مطلوب به کار خود ادامه می دهد.

ویژگی و امکانات iMyfone Umate :

دانلود iMyFone

  1. پاک کردن فایل های بیهوده مخفی شده و فایل های موقت, بدون فشرده سازی و حذف عکس ها
  2. حذف فایل های بزرگ به صورت دسته ای, پاک کردن برنامه ها به صورت انبوه
  3. پاک کردن تمام داده ها : پاک کردن کامل اطلاعات گوشی قبل از فروش آن. پس از عملیات تنظیم مجدد کارخانه تمامی فایل های حذف شده قابل بازگردانی هستند. تمام داده هایی که توسط Umate Pro حذف می شوند غیر قایل برگشت است. ( توسط هر ابزار و یا هر سازمان، از جمله FBI )
  4. پاک کردن فایل های حذف شده : پیدا کردن و پاک کردن فایل های قبلا پاک شده که به طور معمول پنهان هستند. همانطور که می دانید فایل های پاک شده قابل برگشت هستند و هنوز هم فضای ذخیره سازی را اشغال می کند. نرم افزار Umate, فایل های قبلا حذف شده را نشان می دهد و آنها را بدون هیچ شکی برای بازیابی پاک می کند.
  5. پاک کردن داده های خصوصی : نابودی کامل داده های پیام خصوصی, تاریخچه تماس, داده های WhatsApp, پیام های WeChat, عکس, فیلم و دیگر فایل ها برای همیشه و غیر قایب بازگردانی

تصاویر دانلود iMyFone

 

 

دانلود مستقیم ورژن 6.3.3

آموزش کار با برنامه و پاکسازی حافظه پنهان آیفون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه