شبیه ساز اندروید nox با حجم کم NoxPlayer 7.0.1.3

شبیه ساز اندروید nox با حجم کم
شبیه ساز اندروید nox با حجم کم NoxPlayer 7.0.1.3

دانلود شبیه ساز اندروید nox با حجم کم NoxPlayer 7.0.1.3

شبیه ساز اندروید nox یا همان نوکس پلیر NoxPlayer یکی از بهترین شبیه ساز های اندروید روی ویندوز(کامپیوتر)میباشد که علاوه بر حجم کم دارای سرعت خوبی بوده که بیشتر برای بازی کردن مخصوصا بازی پابجی اندروید استفاده میشود اگرچه قابلیت اجرای تمامی برنامه های اندروید و بازی ها را به راحتی دارد.

یکی دیگر از خصوصیات جالب شبیه ساز اندروید nox دسترسی آسان به حافظه داخلی شبیه ساز اندرویدی روی کامپیوتر است که در مجموع این شبیه ساز را میتوان جز بهترین شبیه سازها برای اندروید روی ویندوز قرار داد.

بازی های موبایل را روی رایانه بازی کنید

شبیه ساز اندروید nox با حجم کم

NoxPlayer کاملاً بهینه شده است و هم برای بازی ها و هم برای برنامه ها پایدارتر و نرم تر خواهد بود.با NoxPlayer ، شما همان تجربه بازی مانند بازی های PC و کنسول را خواهید داشت اندروید 7 جدیدبازی های موبایل را با رایانه قدرتمند Android 7 روی رایانه انجام دهید

NoxPlayer

شبیه ساز اندروید nox با حجم کم

نرم افزاری مفید برای افرادی که طرفدار اندروید هستند و به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در ویندوز اجرا کنید. توسط این برنامه میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز خود تست و استفاده کنید. این بدان معنی است که میتوانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار میکردید بهره مند شوید.

دانلود ورژن 7.0.1.3 با حجم 442 مگابايت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه