دانلود تردز Threads from Instagram 193.0.0.45.120

دانلود تردز
دانلود تردز Threads from Instagram 193.0.0.45.120

دانلود تردز Threads from Instagram 192.1.0.36.123

برنامه تردز ارتباط آسان با کلوز فرندز اینستاگرام اندروید یکی از بهترین این امکانات کلوز فرندز می باشد. با ویژگی کلوز فرندز شما می توانید دوستان صمیمی و نزدیک خود را مشخص کرده و تعاملی جداگانه و خاص با آن ها داشته باشید. این ارتباط به گونه ای است که دیگر فالوور های شما از آن مطلع نشده و کاملا امن می باشد. استقبال بالای کاربران اینستاگرام از این ویژگی باعث شده است که تیم توسعه دهنده به فکر افتاده و نرم افزاری اختصاصی برای این ویژگی بی نقص طراحی کند.همچنین بعد از دانلود تردز میتوانید برنامه اینستاپرو و دانلودر اینستا و همینطور ربات پاسخگویی خودکار اینستاگرام را از سایت جدا دانلود کنید.

دانلود تردز

Threads from Instagram

تردز عنوان یک اپلیکیشن هوشمند برای ارتباط آسان تر با کلوز فرندز در اینستاگرام می باشد که توسط اینستاگرام برای آیفون و اندروید منتشر شده است.

توضیحات برنامه تردز-Threads from Instagram

همان طور که اشاره کردیم این نرم افزار را می توان بهترین راه برای ارتباطی بهتر و آسان تر با کلوز فرندز خود دانست. بر روی دوستان نزدیک خود تمرکز کرده و پیام های ارسالی شان را سریع تر از هر کاربر دیگری مشاهده کنید.

از مهم ترین ویژگی های موجود امکان قرار دادن استاتوس و اعلام وضعیت می باشد که کمک می کند در شرایط مهم و ضروری دوستان تان را از احوال خود با خبر کنید. در کنار قابلیت های اختصاصی تردز دیگر قابلیت های عمومی اینستاگرام در دسترس هستند و قادر به ارسال پیام به تمامی فالوور های خود در این شبکه اجتماعی خواهید بود. تصاویر را سریع تر از آن چه که در نسخه عمومی اینستاگرام می بینید برای دوستان صمیمی تان ارسال کرده و تجربه ای جدید را در این زمینه کسب کنید. علاوه بر این یک حالت استاتوس خودکار در اختیار شما عزیزان قرار دارد که لذت استفاده از این نرم افزار را دو چندان می کند.

دانلود تردز

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Threads from Instagram :

  1. ارتباط بسیار آسان و سریع تر با دوستان صمیمی خود در کلوز فرندز
  2. مشاهده پیام ها، استاتوس و استوری دوستان صمیمی تان با یک اشاره
  3. امکان برقراری ارتباط با دیگر کاربران اینستاگرام حتی اگر تردز را نداشته باشند!
  4. حالت فوق العاده استاتوس خودکار برای ارتباط هر چه صمیمانه تر با دوستان تان
  5. امکان ارسال سریع تر عکس ها و پیام ها برای کلوز فرندز خود
  6. توانایی شخصی سازی تم و آیکون برنامه

 

اندروید ورژن 193.0.0.45.120

دانلود مستقیم با حجم:26 مگابایت

آیفون

دانلود از اپ استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه